Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek lederen aktetas.

Een antiek lederen aktetas.

Mallette ancienne en cuir.
Online only
SKU: 2706220122.
Auction day: 27 June 2022 22:00
Catalogue #122
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #149

    Een gemengd lotje porselein, bestaande uit een kaketoe (kuif gelijmd), een rijkelijk uitgewerkt siervaasje, een kleine bacchus met hoed, een steigerend paardje en een konijntje. Duits en Engels werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #118

    “Allegorie op de druivenoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit naar een werk van Mathurin Moreau. Schilfer aan de basis achteraan, aan de hoed bovenaan en een voetje gelijmd.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #286

    Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #38

    Een langgerekte vaas van zalmroze glas. Kleine randschilfer bovenaan.

    Un vase allongé en verre rose saumon. Petit éclat de bordure sur le dessus.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #289
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14

    Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Zwaard afgebroken.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #191

    “Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.

    Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #108

    Vier werken bestaande uit: Twee aquarellen “Stilleven met bloemen en peren” (39 x 28 cm) en “Blij in de zetel” (47 x 30 cm), gesigneerd en gedateerd. Een heidelandschap in gemengde techniek, aquarel en pastelkrijt (16 x 22 cm) en “Wind in de zeilen”, een pasteltekening (print), gesigneerd en genummerd 96/120. (19 x 14 cm)

    Quatre oeuvres composées de : Deux aquarelles « Nature morte aux fleurs et poires » (39 x 28 cm) et « Heureux assis » (47 x 30 cm), signées et datées. Un paysage de lande en techniques mixtes, aquarelle et craie pastel (16 x 22 cm) et « Le vent dans les voiles », un dessin au pastel (estampe), signé et numéroté 96/120. (19 x 14 cm)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #17

    “Burlend hert”. Een gepatineerd koperen beeldje op marmeren sokkel.

    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 20 x 10 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #225

    Drie decoratieve reproducties van botanische prenten en eentje met vogeltjes.

    Trois reproductions décoratives d'estampes botaniques et une avec des oiseaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #189
    Steiff, Germany

    Twee pluchen luipaarden, waarbij een oude en een recentere.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only 27 Juni 2022

Op Maandag 27 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday June 27th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

27 June 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More