#99
Een lot XIXe eeuws Frans en Brussels porselein, bestaande uit een paar vazen met handgeschilderde decors, (Eén hersteld) en twee tazza’s met bloemendecors. een theeserviesje, schoteltjes, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#132Märklin
Drie tankwagons op schaal HO, waarbij twee van de Duitse en één van de Nederlandse spoorwegen, respecievelijk van BP, Shell en Bon.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 € -
#49
Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#84
Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
#110
Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. Ø: 42 cm -
#16
Een lot modelbouwtoebehoren, bestaande uit brugonderdelen, overwegen, seinen, schakelpaneeltjes, dioramatoebehoren, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 67.00 € -
#107
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 35/50 -
#59
Een lot van vier verschillende porseleinen inktpotjes en drie recipiënten van een inktstel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 5 - 11 cm -
#66
Een verzilverd metalen tantalus met drie glazen flessen. Zonder stoppen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 31 cm -
#6
Een lot metalen speelgoed, bestaande uit een stoomwals met zeven accessoires.
No longer availableOnline onlyActive bid: 74.00 € -
#25Märklin
Twee Duitse passagierswagons en een slaapwagen van de ‘Compagnie International des Wagons-lits’ op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 45/55 -
#89
Een bol glazen karafje met twee bijpassende glaasjes met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Une carafe sphérique avec deux petits verres assortis, décors peints à la main. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 24 cm