Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.

Een antiek notenhouten stoeltje met rieten zit.

Chaise ancienne en noyer avec assise en osier.
Online only
Dim. h: 74 cm
SKU: 2410220288.
Category: Meubel.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #288
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #224

    Een gedraaide houten sokkel.

    Un socle en bois tourné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #259

    Een rustiek antiek houten tafeltje met één lade.

    Une table en bois antique rustique avec un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 66 x 37 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #286

    Een gefineerd mahoniehouten speeltafeltje met rood vilten speelblad. Beschadigd.

    Une table de jeu en placage d'acajou avec plateau en feutre rouge. endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #217

    Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.

    Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 73 x 35 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #223

    Een klein eikenhouten tafeltje.

    Une petite table en chêne.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101

    Een gebeeldhouwd eikenhouten wandkastje.

    Une armoire murale en chêne sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 35 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #229

    Een klein bijzettafeltje met rond wit marmeren blad op centrale poot.

    Une petite table d'appoint avec une tablette ronde en marbre blanc sur un pied central.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm Ø: 30 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #234

    Een klein houten stoeltje.

    Une petite chaise en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #275

    Een houten boekenmeubeltje op wieltjes. Jaren ‘30.

    Une bibliothèque en bois sur roulettes. Les années 30.
    No longer available
    Online only
    Dim. 93 x 60 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #213

    Een halfrond gefineerd meubeltje met één deur. Schade aan het fineer en marmeren blad manco.

    Meuble en placage semi-circulaire avec une porte. Dommages au placage et au plateau en marbre manquants.
    No longer available
    Online only
    Dim. 83 x 165 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #253

    Een eenvoudig houten tafeltje met gedraaide pootjes.

    Une simple table en bois avec pieds tournés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 67 x 110 x 48 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #97

    Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.

    Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur pie douche (endommagement bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6, 18 & 26 cm
    Estimate: € 24 / 28
  • #65
    S. Agudo

    Een metalen sierstuk met tweekleurig patina in de vorm van een bloem. Onderaan gesigneerd.

    Pièce décorative en métal à patine bicolore en forme de fleur. Signé en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #165

    “De vier jaargetijden”. Vier reproducties naar werken van Alphonse Mucha.

    "Les quatre saisons". Quatre reproductions d'après des oeuvres d'Alphonse Mucha.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Acht geslepen glazen wijnglazen met gekleurde kelken. Jaren ‘70. Eén licht beschadigd aan de voet, één met kleine schilfer aan de kelk.

    Huit verres à vin en verre taillé avec calices colorés. années 70. Une légèrement abîmée au pied, une avec petit éclat au calice.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 9 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #240
    Eduard Van der Meer
    Period: 1846 - 1889

    “Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    "Fille avec vieil homme avec chapelet". Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #37

    Een antiek blauw glazen karafje met vier bijpassende borrelglaasjes, beschilderd met zilveren bloemendecor.

    Une carafe en verre bleu antique avec quatre verres à liqueur assortis, peints avec un décor floral argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 4,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #206
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Man met handkar op besneeuwde brug”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Homme avec charrette sur pont enneigé". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #296

    Een backgammonspel in houten kist.

    Un jeu de backgammon dans un coffret en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 45 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #210

    Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.

    Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #33

    een klein Russisch icoontje met messingen riza.

    une petite icône russe avec riza en laiton.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #102

    “Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 cm x 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #289
    Royal Limoges

    Twee porseleinen koffiekannetjes met Japans geïnspireerde decors. Onderaan gemerkt.

    Deux cafetières en porcelaine aux décors d'inspiration japonisante. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More