Een antiek polychroom bankstel in Louis XV stijl bestaande uit een tweezitsbank en twee enkelzitten. De singles dienen herdaan te worden.

An antique polychrome Louis XV style sofa set consisting of a two-seater sofa and two armchairs. The armchairs need to be restored.
Dim. 108 x 130 x 57 cm
SKU: 2810250186.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #186
Estimate: € 150 / 200

  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #494

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Dim. 163 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #215

    Een halfhoog Bretoens kastje met gesculpteerde panelen. 1 deur en 1 lade.

    A half-height Breton cabinet with carved panels. 1 door and 1 drawer.
    Dim. H 160, B 69, D 42 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #469

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #26

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #474

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #245

    Een gesculpteerde houten piëdestal.

    A carved wooden stall leg.
    Dim. Hoogte 107 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #329

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst, made in Belgium.

    A cut mirror in a gilded frame, made in Belgium.
    Dim. 96 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #14
    Albert De Moen

    ‘Straatbeeld met oude vrouw’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.

    'Street scene with old woman', oil on canvas. Signed; De Moen. Impressionistic work in muted tones.
    Dim. 46/50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #365

    Een paar kristallen kelkvazen met pendeloques waarvan één met barst in de coupe.

    A pair of crystal chalice vases with pendeloques, one of which has a crack in the bowl.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #293
    Parker, Waterman & Dior

    Een lot van balpennen, een viltstifthouder en een vulpen in twee etuis.

    A lot of ballpoint pens, a felt tip pen holder, and a fountain pen in two cases.
    Dim. Lengte 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #162
    Alexandre Denonne

    ‘Straatbeeld met krantenkiosk’, een impasto olieverfschilderij op doek. Getekend.

    ‘Street scene with newspaper kiosk’, an impasto oil painting on canvas. Signed; Denonne.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #119
    Robbedoes

    A Robbedoes collector's album, 22nd edition. Compilation of Robbedoes weekly magazine. 9th year, no. 388 - September 4, 1947. Includes 18 Robbedoes weekly magazines. Mid-1947.
    Estimate: € 150 / 200
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #123
    Rudolstadt-Volkstedt

    “Elegant koppel”. Twee polychrome porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    "Elegant couple." Two polychrome porcelain figurines. Marked at the bottom. Circa 1900.
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #328

    Twee gemberpotten van meerkleurig Chinees aardewerk.

    Two ginger jars of multicolored Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Frans Masereel

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat; Frans Masereel. De ets is gemaakt voor de Contes d’Horace Van Offel, een bibliofiele uitgave met 22 kortverhalen van de auteur Horace Van Offel (Antwerpen, 1878-1944) uitgegeven door de “Editions des artistes” in Brussel in 1935.

    ‘l’Aigle de Distelmonde’, a monochrome etching. Signed within the plate; Frans Masereel. The etching was created for the Contes d’Horace Van Offel, a bibliophile edition with 22 short stories by the author Horace Van Offel (Antwerp, 1878-1944) published by the “Editions des artistes” in Brussels in 1935.
    Dim. 19/14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #313

    Een paar glazen kelkvormige vazen.

    A pair of glass goblet-shaped vases.
    Dim. Hoogte 20, Ø 16 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #22
    Albert De Moen

    ‘Landelijke keuken’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.

    'Rural kitchen', oil on canvas. Signed; De Moen. Impressionistic work in muted tones.
    Dim. 45/50 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00