Een antiek polychroom bankstel in Louis XV stijl bestaande uit een tweezitsbank en twee enkelzitten. De singles dienen herdaan te worden.

An antique polychrome Louis XV style sofa set consisting of a two-seater sofa and two armchairs. The armchairs need to be restored.
Dim. 108 x 130 x 57 cm
SKU: 2810250186.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #186
Estimate: € 150 / 200

  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #26

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #474

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215

    Een halfhoog Bretoens kastje met gesculpteerde panelen. 1 deur en 1 lade.

    A half-height Breton cabinet with carved panels. 1 door and 1 drawer.
    Dim. H 160, B 69, D 42 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245

    Een gesculpteerde houten piëdestal.

    A carved wooden stall leg.
    Dim. Hoogte 107 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #494

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Dim. 163 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #469

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #268
    Steiff, Germany

    Vijf pluche knuffels waarvan twee lama’s en drie buffels, één buffel en één lama gemerkt Steiff.

    Five plush toys including two llamas and three buffaloes, one buffalo and one llama marked Steiff.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #361

    Een paarkleine coupes van polychroom porselein met messingen driepoot eindigend in gevleugelde draak Imari, begin XXste eeuw.

    A pair of small polychrome porcelain cups with brass tripod bases ending in winged dragon. Imari, early 20th century.
    Dim. Ø 16.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #117
    Delheid

    Een set van 12 zilveren lepeltjes in cassette, met een bruto gewicht van 265 gram. Gemerkt Delheid. Toegevoegd twee mesjes met een zilveren heft, gemerkt 800.

    A set of 12 silver spoons in a case, with a total weight of 265 grams. Marked; Delheid. Includes two knives with silver handles, marked; 800.
    Dim. 265 gram
    Estimate: € 150 / 200
  • #238

    Een antieke koperen paardenmuilkorf met lederen riem. Draagt de inscriptie Meir Zu Orglstorf.

    An antique copper horse muzzle with leather strap. Bears the inscription; Meir Zu Orglstorf.
    Dim. H 27, B 20, D 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #88

    “Jezus Christus”, een bronzen Christus aan een koperen kruis, vroeg 20ste eeuws, niet gesigneerd.

    "Jesus Christ," a bronze Christ on a copper cross, early 20th century, unsigned.
    Dim. 69 x 40.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Francois Lamorinière
    Period: 1828 - 1911

    ‘Landschap met personages’, olieverf op paneel. Getekend. Met verschillende herstellingen aan het paneel.

    'Landscape with figures', oil on panel. Signed; F. Lamorinière. With several repairs to the panel.
    Dim. 54/39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #455
    Naïn

    Een Perzisch handgeknoopt wollen en zijden tapijt.

    A Persian hand-knotted wool and silk rug.
    Dim. 140/200 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141
    Raphael Nannini

    “Napoleon I”. Een bronzen borstbeeld met donkerbruin patina op groengeaderde marmeren basis. Gesigneerd.

    "Napoleon I". A bronze bust with dark brown patina on a green-veined marble base. Signed.
    Dim. H 47 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #157

    Een zilveren theepot met Londense keurmerken. Jaarletter R (1916), makersmerk van Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. Met een brutogewicht van 640 gram.

    A silver teapot with London hallmarks. Date letter R (1916), maker's mark of Richard William Atkins & William Nathaniel Somersall. With a total weight of 640 grams.
    Dim. Hoogte 15, Ø 15 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #408

    A pair of hexagonal lidded vases of Chinese porcelain, decorated with a famille rose flower design.
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #317

    Een gesculpteerd houten damestorso, niet gesigneerd.

    A carved wooden female torso, unsigned.
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #385

    Een handgeknoopt Afghaans tapijt.

    A hand-knotted Afghan carpet.
    Dim. 187/152 cm
    Estimate: € 75 / 100

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00