Similar lots by type
-
#104
Een paar Delfts blauw-wit porseleinen vaasjes met landschap en dame in het decor. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
A pair of Delft blue and white porcelain vases decorated with landscapes and a lady. Marked at the bottom. Late 19th century. -
#204
Een lot van 4 Chinese beeldjes bestaande uit een porseleinen beeldje, 2 beeldjes in speksteen en 1 beeldje in hoorn.
A lot of 4 Chinese figurines including a porcelain figurine, 2 figurines in soapstone, and 1 figurine in horn. -
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family. -
#113
Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base. -
#107
“Just blowin’ thru”. Een gepatineerd zamakken beeldje, repro naar het werk van Paul Wegner.
"Just blowin' thru." A patinated zamak figurine, reproduction inspired by the work of Paul Wegner. -
#251
Een vintage Chinees porseleinen cilindervaas en theepot met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
Online onlyActive bid: 10.00 €Place a bid ›Dim. 26,5 x Ø 12,5 & 18,5 x Ø 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249
Een Belgisch porseleinen vaas met floraal decor en vergulde details.
-
#92
Een lot Imari porselein bestaande uit een ovalen schaal en 2 vaasjes.
A lot of Imari porcelain consisting of an oval dish and 2 vases. -
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#229
Een paar vintage blauw-wit porseleinen beeldjes van een koe met kalfje. Onderaan genummerd en gemerkt “Germany”.
A pair of vintage blue and white porcelain figurines of a cow with calf. Numbered and marked "Germany" at the bottom. -
#118
Een paar gepatineerd zamakken beelden van eenden.
A pair of patinated zamak sculptures of ducks. -
#96
Een Yokkaichi, Japans “Banko” porseleinen theepot in de vorm van een olifant met berijder. Onderaan gemerkt.
A Yokkaichi, Japanese "Banko" porcelain teapot in the shape of an elephant with a rider. Marked at the bottom. -
#186
Een lot van 2 zwanen in geel koper.
A pair of swans in yellow copper. -
#195KLM Bols
Een lot van 5 Amsterdamse huisjes in blauw-wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.
A lot of 5 Amsterdam houses in blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still sealed with wax. -
#87
Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor, onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration, marked on the bottom. -
#93
Een set van 14 borden in Engels porselein, Royal Tudor Ware, Staffordshire, bestaande uit 8 platte en 6 diepe.
A set of 14 plates in English porcelain, Royal Tudor Ware, Staffordshire, consisting of 8 dinner plates and 6 soup bowls. -
#250R.S. Marino Capodimonte
Een vintage meerkleurig porseleinen sierschaal als wanddeco. Met Grieks mythologische taferelen en vergulde details in het decor. Verso gesigneerd en genummerd 3047.
-
#211
Een paar beeldjes in meerkleurig glaspasta van vogeltjes.
A pair of multicolored glass paste bird figurines. -
#243
Een lot van porselein bestaande uit 3 borden, 19e eeuws, Petrus Regout, decor ‘Ruth & Boaz’. Toegevoegd een visschaal, France Porcelaine.
-
#236
Een lotje Chinees bestaande uit een koperen beeldje van een leeuw, een beeldje van een leeuw in roze mineraalsteen en een porseleinen snuff-bottle.
A lot of Chinese items consisting of a copper statue of a lion, a statue of a lion in pink mineral stone, and a porcelain snuff bottle. -
#131
Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.
A vintage multi-colored, hexagonal Chinese porcelain cache-pot with floral decoration and gilded lines, marked at the bottom. -
#198
Een beeld van een meisje in composietsteen.
A statue of a girl in composite stone. -
#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base.
Other lots in this auction
-
#35
“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper. -
#230
Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
A lot of stoneware consisting of two small jugs, two vases (chip on the largest one), and two stones. -
#14
“Heuvellandschap met huisjes”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Hilly landscape with cottages". A painting, oil on canvas. -
#25
‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
'Tintin in America'. Softcover, reprint from 1960. -
#42
Een gevarieerd lot bestaande uit een koperen kandelaar met kraanvogel op een schildpad en een antiek belletje.
A varied lot consisting of a brass candlestick with a crane on a turtle and an antique bell. -
#173
Een biscuit wijwatervat met kruisdragende Christus. Eén vinger ontbreek.
A biscuit holy water font with Christ carrying the cross. One finger missing. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
A solid oak side table with sculpted elements. -
#6Perneel
“Geabstraheerd naakt beeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract nude sculpture." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#127
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#138
“Vogel stilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Gaatje in het doek en verfschade bovenaan.
"Bird still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Small hole in the canvas and paint damage at the top. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
A solid oak side table with sculpted details. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose.