#32Een oude glazen snoepbokaal, gemerkt ‘Drops Antoine’.
#22Een oud koperen kastanjepot, geel en rood koper.
An old copper chestnut roaster, yellow and red copper.No longer availableOnline onlyDim. h 11 x Ø 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#17Een paar tinnen kandelaars.
#95LimogesEen antiek porseleinen theeserviesje met handbeschilderd floraal decor, gemerkt Limoges France. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, 7 koppen en 7 schoteltjes.
#18Een antiek houten kruisbeeld met verzilverde corpus.
#25Een 19e eeuws kruisbeeld, hout en verzilverde stukken.
A 19th-century crucifix, wood with silver-plated elements.No longer availableOnline onlyDim. h 47 cmEstimate: € 10 / 20
#146Een Japanse prent, geschilderd op zijde.
#92Paar blauw geglazuurde aardewerken eenden.
#44Een set van 2 geslepen kristallen vaasjes met verzilverd metalen voet.
#62Een Italiaanse handbeschilderde aardewerken terrine op schaal.
#58KPM, Boch, Longwy, Petrus RegoutEen lot van 7 borden bestaande uit 3 x Petrus Regout met SANA motief, 2 x Longwy expedition du Tonkin, 1 x Boch Freres Keramis Les Combles en 1 x KPM gemonogrammeerd AH.
A lot of 7 plates consisting of 3 x Petrus Regout with SANA motif, 2 x Longwy expedition du Tonkin, 1 x Boch Freres Keramis Les Combles, and 1 x KPM monogrammed AH.No longer availableOnline onlyDim. Ø 24.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#54Een gesculpteerd houten beeld van een slang, stijgend rond een boom.
#56Een grote groen gemailleerde lampenkap.
"Koerzicht", a painting, oil on canvas, not signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 30 / 50