Een antiek zilveren zakhorloge, Zwitsers gemerkt met 3 beren (na 1887). Niet werkend.

An antique silver pocket watch, Swiss marked with 3 bears (after 1887). Not working.
Dim. 4.5 x 3 cm
SKU: 2904250600.
Categories: Uurwerk, XIXe eeuw, Zilver.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #600
Estimate: € 50 / 75

  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #208

    Een antieke metalen wieg, circa 1900.

    An antique metal crib, circa 1900.
    Dim. 175 x 106 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #239

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.

    A 19th century solid oak open bookcase/dish cabinet. Without back panel.
    Dim. 214 x 136 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.

    A 19th-century Normandy deux-corps in French oak.
    Dim. 235 x 136 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #475

    Een 18e eeuwse Bretoense massief houten tweedeurs commode in Franse eik.

    An 18th-century Breton solid wood two-door commode in French oak.
    Dim. 87 x 162 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #416

    Antieke tweedeurs hoekkast in rustiek landelijke stijl.

    Antique two-door corner cabinet in rustic country style.
    Dim. H 198, B 70, D 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495

    Een grote antieke ketel in rood koper.

    A large antique copper kettle in red.
    Dim. h 49 x Ø 67 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #9

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ladenkastje.

    A 19th-century solid oak chest of drawers.
    Dim. 31 x 36 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Een oude staande klok in massief eikenhouten kast.

    An old standing clock in solid oak wood case.
    Dim. H 239, B 51, D 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #238

    Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.

    An antique black lacquered church chair upholstered in floral fabric.
    Dim. 100 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #485

    Een antieke rood koperen steriliseerketel.

    An antique red copper sterilizing kettle.
    Dim. h 55 x Ø 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #279

    Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.

    A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.
    Dim. 3 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #56

    Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.

    An antique solid oak cabinet with one door and one drawer.
    Dim. 108 x 76 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #566

    Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

    An antique black-painted wooden trunk.
    Dim. 44 x 93 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229

    Een 19e eeuws massief eikenhouten kastje met 1 deur en 1 lade.

    A 19th-century solid oak cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 117 x 87 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #188

    Een bronzen groep voorstellend een koets met 6 paarden en cowboys. Gesigneerd G.M. Russell.

    A bronze group depicting a carriage with six horses and cowboys. Signed G.M. Russell.
    Dim. 40 x 108 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #386

    Vintage bartrolley in goudkleurig metaal en fumee glas.

    Vintage bar cart in gold-colored metal and smoked glass.
    Dim. H 74, D 82, B 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448

    Bronzen beeldje van een moeder en kind. In de stijl van Nic Jonk. Niet getekend.

    Bronze statue of a mother and child. In the style of Nic Jonk. Not signed.
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #296

    An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #584
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Steenbakkersoven’. Aquarel getekend Rom. Malfliet.

    'The Brick Kiln'. Watercolor drawn by Rom. Malfliet.
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met vier diamanten in markies geslepen van +- 0,40 ct. en één diamant van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with four marquise-cut diamonds of approximately 0.40 ct. each, and one diamond of approximately 0.50 ct., and round brilliants with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 5,76 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #106

    Klassieke legkast in Edwardiaanse stijl, 2 deuren met drie open laden binnenin en 3 laden in de onderkast. 1 lade binnen is manco.

    Classic linen press in Edwardian style, 2 doors with three open drawers inside and 3 drawers in the base. 1 drawer inside is missing.
    Dim. H 208, B 130, D 57 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #44

    Marine. Impressionistisch olieverfschilderij in gedempte tonen. Onleesbaar getekend.

    Marine. Impressionistic oil painting in muted tones. Indecipherably signed.
    Dim. 49/70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #374

    Tibetaans Tankawiel met het levensverhaal van prins Siddharta, geschilderd op zijde.

    Tibetan Thangka wheel depicting the life story of Prince Siddhartha, painted on silk.
    Dim. 60/42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #89

    ‘Waterplanten’. Olieverf op paneel. Abstract impressionistisch werk, getekend rechtsboven; Prepoir.

    'Water plants'. Oil on panel. Abstract impressionist work, signed top right; Prepoir.
    Dim. 70/52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #570

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. F VVS-VS. En twee grijze parels van 11mm.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. F VVS-VS. And two grey pearls measuring 11mm.
    Dim. 8,77 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #174
    Henri Van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Spelende kinderen in de sneeuw’. Olieverf op doek getekend Henri van Seben, ‘79. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    'Children playing in the snow'. Oil on canvas by Henri van Seben, 1879. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague, then moved to Brussels. Co-founded the Belgian Watercolorists Association, known for precise, meticulous art, especially romantic landscapes such as 'winter' scenes and genre paintings featuring children.
    Dim. 52.5/71.5 cm
    Estimate: € 350 / 500

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00