Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke aardewerken schenkkan met groen glazuur. Tuit gerestaureerd.

Een antieke aardewerken schenkkan met groen glazuur. Tuit gerestaureerd.

Un pichet ancien en faïence à glaçure verte. Bec restauré.
Online only
Dim. h: 37 cm
SKU: 2102220014.
Categories: Aardewerk, Online Only.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #14
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #132

    Een tinnen olielampje. Art nouveau.

    Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #135

    Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.

    Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #133

    Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.

    Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #148

    Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.

    Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 64 cm
    Estimate: € 5 / 35
  • #152

    Een ijzerhouten sculptuur met vissen.

    Une sculpture en bois de fer avec des poissons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #140

    Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.

    Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3(,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #155

    Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.

    Une armoire en chêne aux portes sculptées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #137
    Bequet, Quaregnon

    Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.

    Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32,5 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #131

    Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.

    Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #157
    La Contea, Bassano

    Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.

    Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #180

    Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.

    Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm (m.k.)
    Estimate: € 25 / 35
  • #145
    Royal Dux

    “Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.

    "Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #213

    Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.

    Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #287

    Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.

    Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #189

    “Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.

    Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #150

    Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.

    Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 197 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #138

    Vijf tinnen eierdopjes op houder.

    Cinq coquetiers en étain sur support.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #288
    Lladro, Spain

    “Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #130
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #277

    Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 cm
  • #94
    Louis De Poortere

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje.

    Tapis en laine noué mécaniquement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 151 x 96 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #293

    Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.

    Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #194

    Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase en poterie céladon. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #2
    Desrosier, Limoges

    “Orleans” & “Cité de Carcassonne”. Twee porseleinen sierborden met een handgeschilderd decor van het standbeeld van Jeanne d’Arc en het ander van Cité de Carcassonne.

    ”Orléans”. Une assiette décorative en porcelaine, décor peint à la main de la statue de Jeanne d’Arc.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #233

    Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.

    Un briquet et un cendrier en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 7 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #261
    Ernest Claes

    Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.

    Treize livres de l'auteur ou se rapportant à son œuvre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #176

    Drie poppen met biscuit hoofden en open monden. Eén gemerkt van Edmund Ulrich Steiner, één van Armand Marseille (390, A31/2M), één genummerd “2”. Diverse kleine letsels.

    Trois poupées avec des têtes en biscuit et des bouches ouvertes. Une marquée par Edmund Ulrich Steiner, une par Armand Marseille (390, A31/2M), une numérotée « 2 ». Dégâts légères diverses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 100
  • #44

    Een vintage ventilator met timer. De voet in de vorm van een motorkap van een Mercedes.

    Un ventilateur vintage avec minuterie. Le pied en forme de capot de Mercedes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #191

    “Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.

    Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #39

    Een lot van tweeëntwintig 33-toerenplaten uit de reeks ‘I Grandi Misicisti’: Chopin, Strauss, Donizetti, Grieg, Rimski-Korsakov, Scarlatti, Schubert, Offenbach, Brahms, Bach & Verdi.

    Lot de vingt-deux disques 33 tours de la série 'I Grandi Misicisti' : Chopin, Strauss, Donizetti, Grieg, Rimski-Korsakov, Scarlatti, Schubert, Offenbach, Brahms, Bach & Verdi.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #254

    “De Calvarieberg”. Een XIXe eeuwse gravure met Bijbeltekst.

    “Mont Calvaire”. Gravure du XIXe siècle avec texte biblique.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 57 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #85

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een schotel, een schaal met glazen recipîënt, een doosje, een glazen schaaltje met verzilverde rand, een suikerstrooier (dop beschadigd), een pepermolen, een suikertang, een vork, een servetring en twee theeglazenhouders.

    Un ensemble en métal argenté, composé d'une soucoupe, d'un bol avec récipient en verre, d'une boîte, d'un bol en verre avec bord argenté, d'un sucrier (bouchon abîmé), d'un moulin à poivre, d'une pince à sucre, d'une fourchette, d'un rond de serviette et deux porte-verres à thé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een paar meerkleurig porseleinen siervaasjes met bloemen en putti in hoogreliëf. Enkele beschadigingen.

    Paire de vases décoratifs en porcelaine multicolore avec fleurs et putti en haut relief. Quelques dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #139

    Een lot van 62 oude Bijbeltaferelen op karton. Randschade.

    Lot de 62 vieilles scènes bibliques sur carton. Dommages aux bords.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 160
  • #144

    Twee kleine houten schildersezeltjes.

    Deux petits chevalets en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 86 & 95 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More