Other lots in this auction
-
#239
“Portret”. Olieverf op paneel. Naar voorbeeld van Francesco Raibolini Francia.
Portrait. Huile sur panneau. D’après l'exemple de Francesco Raibolini Francia.No longer availableDim. 29,5 x 20 cmEstimate: € 120/200 -
#20Sigma
Een 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Gedragen en kras in glas onderaan.
Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet en cuir. Usée et éraflure dans le fond de verre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#213
Een fijn gesneden ivoren Corpus Christi.
Un Corpus Christi en ivoire finement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#90
Een 18 K wit en geelgouden slavenarmband ‘Flexigold’ bezet met een saffier van +- 50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un bracelet esclave Flexigold en or blanc et jaune 18 ct serti d'un saphir de +- 50 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000/1200 -
#331Wiskemann
Een driedelig theestel van verzilverd metaal op dienblad (eén handvat deels gelost) Onderaan gemerkt.
Un service à thé trois pièces en métal argenté sur un plateau (une anse en partie détachée) Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 60/120 -
#328
Twee oude boeken:- “Ye jackdaw of Rheims”. Eyre & Spottiswoode, London (1880).- Een Engels partiturenboek met verschillende stukken.
Deux livres anciens : - Ye jackdaw of Rheims. Eyre & Spottiswoode, Londres (1880). - Un livre de partitions anglaises avec plusieurs morceaux.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#624Laura Vermeulen
“Het boottochtje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘33.
Le voyage en bateau. Huile sur panneau. Signé et daté '33.No longer availableDim. 30 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#222
Een goudgepatineerd spiegeltje in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir de style Louis XV patiné or.No longer availableDim. 72 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#143
Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300/500 -
#96
Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen, waarbij twee armstoelen. (Eén leuning te restaureren). Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec six chaises assorties, dont deux fauteuils. (Un dossier à restaurer). Avec trois rallonges.No longer availableDim. 139 x 113 cmEstimate: € 100/150 -
#360
“Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.
Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 20 cm (groepje)Estimate: € 40/60 -
#93
“De kus”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar het werk van Rodin.
Le baiser. Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 60/100