Similar lots by type
-
#222
Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)
Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 25/35 -
#135
Een vintage metalen lavabomeubel met spiegel en met uitneembaar recipiënt.
Un évier vintage en métal avec miroir et réceptacle amovible.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 162 cmEstimate: € 100/120 -
#150
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/160 -
#251
Een zwartgelakte Japanse salontafel met vergulde motieven.
Table basse japonaise laquée noire à motifs dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 100 x 100 cmEstimate: € 40/50 -
#152
Een witgepatineerde armstoel in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil de style Louis XV patiné blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#281
Een klein eikenhouten tafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee verlengbladen. Twee sierlijstjes manco.
Une petite table de style Louis XVI en chêne à deux rallonges. Il manque deux cadres décoratifs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 75 x 75 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#292Thonet, Vienna
Vier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. H:105cmEstimate: € 350/500 -
#183
Een houten brieven/ krantenbakje.
Un plateau à lettres/journaux en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/30 -
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#109
Een houten armstoel in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil en bois de style Louis XVI.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#126Frank Hoge
“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 49 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#99
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
Un fauteuil à dossier échelle sobre avec une siège en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/20
Other lots in this auction
-
#15
Een balustervaasje en een zeshoekig dekselvaasje van blauw en wit Chinees porselein.
Vase balustre et vase à couvercle hexagonal en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 & 31 cmEstimate: € 30/40 -
#80
Een oude hutkoffer met lederen handgrepen.
Une vieille malle avec des poignées en cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 150/200 -
#187Louis Rylant
“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#260
Twee vazen van meerkleurig en verguld aardewerk. Belgisch werk, mogelijk Bequet of Mons.
Deux vases en faïence multicolore et dorée. Travail belge, peut-être Bequet ou Mons.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/35 -
#145
Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein in de vomr van een man met een vaas.
Figurine en porcelaine chinoise multicolore en forme d'homme avec un vase.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/45 -
#204Fr. Van Houtven
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#200
“Maria”. Een plaasteren beeld op houten voetstuk.
Mary . Une statue en plâtre sur un piédestal en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#77
“Biddende handen”. Een gedreven koperen reliëf. Gemonogrammeerd.
“Mains qui prient”. Un relief en cuivre martelé. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 17 cmEstimate: € 35/50 -
#20
Een messingen kandelaar.
Un chandelier en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 15/25 -
#232
Een messingen kruisbeeld met tinnen Christus. Achter bol glas.
Un crucifix en laiton avec un Christ en étain. Derrière un verre convexe.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 43 x 33 cmEstimate: € 15/20 -
#64
“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gémeaux” et “Cancer”. Deux lithos en couleurs. Numérotées 61/250 et 186/250 hors planche. Signées illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 23 cmEstimate: € 40/60