Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.
Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.

Een antieke bandoneon in zijn originele koffer. Enkele knoppen zijn afgebroken dus ter restauratie.

An antique bandoneon in its original case. Some buttons are broken off and it requires restoration.
Dim. 23 x 40 x 21 cm
SKU: 2409240423.
Categories: Muziekinstrument, XIXe eeuw.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #423
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #218

    Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.

    A set of 2 heavily veined white marble cassoulet vases decorated with bronze garlands and ram heads.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #562
    Marpa

    Een banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.

    A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.
    No longer available
    Dim. 59cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #315

    Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.

    A bar/globe in plastic and paper, damage at the front in the lower part of the globe.
    No longer available
    Dim. h 53 x Ø 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #498

    Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.

    A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 53 x 22cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #85

    Een spiegel op houten paneel met plaaster kader, floraal motief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.

    A mirror on a wooden panel with a plaster frame, floral motif, made in traditional style. The frame is partially patinated. 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #631
    B52 Lenco
    Period: 1968

    Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.

    A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base.
    No longer available
    Dim. 15 x 37 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #162
    Jacob Akkersdyk
    Period: 1815 - 1862

    “Op de uitkijk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op metalen plaatje, gesigneerd J. Akkersdyk.

    "On the lookout", a 19th-century painting, oil on metal plate, signed J. Akkersdyk.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #189

    Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.

    A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #182

    “Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.

    "Nobleman overseeing the soldiers", a 19th-century painting, oil on canvas in a round solid oak frame. Not signed.
    No longer available
    Dim. Ø 95 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #112

    “Landschap met hoeve aan het water”, een schilderij, olieverf op doek, draagt links onder het monogram S.B. en gedateerd 1895. Kleine schade aan het doek, kader beschadigd.

    "Landscape with Farmhouse by the Water", a painting, oil on canvas, with the monogram S.B. in the lower left corner and dated 1895. Minor damage to the canvas, frame damaged.
    No longer available
    Dim. 63 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #573

    Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.

    A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.

    An antique cache-pot in blue and white porcelain decorated with floral motifs and flanked by cherub heads.
    No longer available
    Dim. h 21.5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #688

    Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.

    An octagonal blue and white porcelain bowl. Chinese work. Marked on the bottom. Some flakes. 19th century.
    No longer available
    Dim. 30 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #617

    Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.

    A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.
    No longer available
    Dim. 33 x Ø 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een vergulde bronzen III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.

    A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 57 x 50cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #686

    Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

    An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
    No longer available
    Dim. 56 x 111 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.

    An antique solid wood carved crib on lion feet.
    No longer available
    Dim. 195 x 136 x 56 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #291
    Samick

    Een banjoline van het gerenomeerde merk Samick.

    A banjoline by the renowned brand Samick.
    No longer available
    Dim. l 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603
    Schenkelaars

    Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.

    A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case.
    No longer available
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #171

    Een lot van 3 grote drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A lot of 3 large cut colorless crystal jardinières, late 19th, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 41,5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #271
    W. Lübke & C. Lützow

    “Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.

    "Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #173
    Frank Ligtelijn Raak
    Period: 1933-1996

    “D2046-22”. Een vintage design bureaulamp met smoked glazen bol op gechromeerde ring, arm en voet. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland.

    "D2046-22". A vintage design desk lamp with smoked glass globe on chromed ring, arm, and base. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Glass manufacturing by Peill & Putzler, Germany.
    No longer available
    Dim. 53 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #307
    E Svalling Eskilstuna

    Een lot van 3 floret degens, gemerkt “E. Svalling”.

    A lot of 3 foil fencing swords, marked "E. Svalling".
    No longer available
    Dim. 89 & 100 & 77 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #308
    Val Saint Lambert

    Een zeszijdige, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.

    A six-sided crystal coupe with red inclusions and a geometric motif. Flake with restoration at the bottom of the foot. Including a mirror as a presentation plate.
    No longer available
    Dim. 16 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #393

    Een lot van 7 HC & SC strips medio ‘50-60. Diverse titels; Red Ryder, Blondie en Blinkie, Judi, etc.

    A lot of 7 hardcover and softcover comics from the mid '50s to '60s. Various titles; Red Ryder, Blondie and Blinkie, Judi, etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #118

    Een lot varia zilveren items, bestaande uit sigarettendoosjes, lepeltje, zoutvatje, etc. Diverse merktekens.

    A lot of various silver items, including cigarette cases, spoon, salt cellar, etc. Various hallmarks.
    No longer available
    Dim. 350g
    Estimate: € 150 / 250
  • #126
    KICK Collection

    “Kick Metal”. Een lot van 6 design stoelen met zwart kunststoffen kuip en zitting, en zwart metalen onderstel. Onderaan gemerkt Kick Collection.

    "Kick Metal." A lot of 6 design chairs with black plastic shell and seat, and black metal base. Marked Kick Collection at the bottom.
    No longer available
    Dim. 79 x 52 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #472

    “Chinees berglandschap met bomen”. Een schilderij, kleurinkt op zijdepapier. Toegeschreven aan Lin Rongsheng. Draagt stempel en titel.

    "Chinese mountain landscape with trees." A painting, color ink on silk paper. Attributed to Lin Rongsheng. Bears stamp and title.
    No longer available
    Dim. 69 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #529

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #343
    Kodak

    Een vintage camera, Kodak Duaflex II camera met Kodet lens.

    A vintage camera, Kodak Duaflex II camera with Kodet lens.
    No longer available
    Dim. 12 x 7.5 x 8 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #606

    Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.

    A fish tank made of Imari porcelain. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 20 x Ø 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #457

    Een bronzen Boeddha in lotushouding.

    A bronze Buddha in lotus position.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More