#113Émaux de LongwyEen porseleinen mandje met meerkleurig floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd.
#294Royal Albert Bone China“Moss Rose”. Een lot van 27-stuks porselein servies, onderaan gemerkt. Bestaande uit 6 kopjes, 18 schoteltjes en bordjes, koekjesschaaltje, suikerpot en melkkannetje.
#221“Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, niet gesigneerd.
#631Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.
#118Steiff, Germany“Harlequin”. Een meerkleurig pluche teddybeer, gemerkt met oortag en label. Bijgevoegd plexi paneel met reklame print; “Steiff-Abteilung”.
#741CG CeraganEen porseleinen beeld van een dame op zitbank, meerkleurig met vergulde details, onderaan gemerkt.
#116Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.
A men's watch model 'Ceramica' - DiaStar in original box. 02677444.No longer availableEstimate: € 500 / 600