Other lots in this auction
-
#101Fr. Weber
“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 20/40 -
#348
Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
Quatre assiettes différentes, dont deux de Royal Copenhagen et deux de Boch Keramis.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. Ø: 18 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#187
Twee wijnkruikjes van eikenhout en verzilverd metaal, porseleinen binnenwerk. Waarvan één met een dekselknop in de vorm van een uil. Onderaan gemerkt Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Birmingham en H.S. & H. Sheffield.
Deux pichets à vin en chêne et métal argenté, intérieur en porcelaine blanche. Dont un à fretel en forme d’une chouette. Marque sous la base Thomas Harwood & Son (1864 - 1896), Birmingham en H.S. & H., Sheffield.No longer availableOnline onlyActive bid: 250.00 €Dim. h: 23 & 29 cmEstimate: € 250/350 -
#329
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#289
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 17 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#191
Twee geribde drageoirs van kleurloos kristal.
Deux drageoirs côtelés en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#205
Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 82.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#390
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/200 -
#133
Een gebeeldhouwd beeld van hardhout. Afrika, medio XXe eeuw.
Une statue en bois dur sculpté. Afrique, mi-XXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#99
Een reproductie van een oude lithografie met een afbeelding van een driemaster.
Une reproduction d’une ancienne lithographie représentant un trois-mâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 49 x 69 cmEstimate: € 30/50 -
#135
Een ketting met hanger en bijpassende ring bezet met obsidiaan en van 925 ‰ zilver. Een hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx. We voegen er twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen aan toe.
Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰. Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx. Et deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 100/150 -
#78Val St. Lambert
Een grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. Ø: 20 cmEstimate: € 20/30