Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke bruidskoffer uit Indië, massief hout met koperen beslag. Op houten wielen.
Een antieke bruidskoffer uit Indië, massief hout met koperen beslag. Op houten wielen.

Een antieke bruidskoffer uit Indië, massief hout met koperen beslag. Op houten wielen.

An antique bridal chest from India, solid wood with copper fittings. On wooden wheels.
Dim. 73 x 113 x 54 cm
SKU: 2502250136.
Categories: Aziatisch, Hout, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 25 February 2025 19:00
Catalogue #136
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #553

    Een lot van 2 koperen vijzels met stamper, waarvan 1 replica, gemerkt met tekst “Heinrick ter Horst me fecit anno 1607”.

    A lot of 2 copper mortars with pestle, 1 of which is a replica, marked with the text "Heinrick ter Horst me fecit anno 1607".
    No longer available
    Dim. 17 x Ø18cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #568

    Een gesculpteerd houten beeldje van een Afrikaans masker.

    A wooden sculpted figurine of an African mask.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

    An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #135

    Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.

    A polychrome wooden sculpture of an angel on a pedestal, missing an arm, a wing, and part of the pedestal. 18th century.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #541

    Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.

    A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9

    Een lot van 2 antieke voetbankjes.

    A lot of 2 antique footstools.
    No longer available
    Dim. h 18 x Ø 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #306

    Een lot van 4 stukken met Aziatische oorsprong bestaande uit een beel met dieren en een dame in speksteen, een stenen dekselpotje en een vaasje in cloisonne.

    A lot of 4 pieces with Asian origin consisting of a figurine with animals and a lady in soapstone, a stone lidded pot, and a cloisonne vase.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #588

    Een set van 2 vazen in Nanking aardewerk.

    A set of 2 vases in Nanking earthenware.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #523

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    A Guanyin in monochrome white porcelain in the Blanc de Chine style.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #307

    Een lot van 4 Chinese beelden in terracotta. De dansende dame mist een arm.

    A lot of 4 Chinese terracotta statues. The dancing lady is missing an arm.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #537

    ‘Ratto Delle Sabine’, een houtsculptuur naar het bekende beeld in Firenze. Kleine schade aan de pink van de dame en eveneens haar duim in gelijmd.

    'Rape of the Sabine Women,' a wooden sculpture inspired by the famous artwork in Florence. Small damage to the lady's pinky finger, with her thumb also repaired.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #578

    “Egyptenaar met boot”, een meerkleurig gipsen beeld op houten boot en sokkel. Schade aan een vinger en een teen, ook een deel van een sandaal ontbreekt

    "Egyptian with boat", a multicolored plaster sculpture on wooden boat and pedestal. Damage to a finger and a toe, as well as a missing part of a sandal.
    No longer available
    Dim. 88 x 77 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #308

    Een landschap op zijde geborduurd en in massief houten gesculpteerde kader op voet.

    A landscape embroidered on silk and framed in solid wood with sculpted base.
    No longer available
    Dim. 51 x 39 x 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #378

    Een Chinees sierzwaard met een decor van draken, zeer zwaar bronzen uitvoering.

    A Chinese ceremonial sword with dragon design, very heavy bronze construction.
    No longer available
    Dim. l 93.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #511

    Een houten paard op sokkel, rood en zwart geschilderd. Aziatische oorsprong.

    A wooden horse on a pedestal, painted red and black. Asian origin.
    No longer available
    Dim. 31.5 x 25 x 9 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #157

    Een lot van 3 stuks kwikglas, ook wel poor man’s silver genoemd. Bestaande uit een vaas en twee kandelaars.

    A lot of 3 pieces of mercury glass, also known as poor man’s silver. Consisting of a vase and two candlesticks.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #567

    Een groot formaat rechthoekige spiegel in geslepen glas met een vergulde omlijsting.

    A large rectangular mirror in cut glass with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 144 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #225

    Een Luikse kaarsen-luster met 6 armen, 19e eeuws. Nieuwe elektriciteit bijgeleverd, niet gemonteerd voor transport.

    A 19th-century Liège candle chandelier with 6 arms. New electrical wiring included, not assembled for transportation.
    No longer available
    Dim. h 97 x Ø 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #358

    Een houtgesculpteerd polychroom beeld van een middeleeuwse edeldame met boek, zwaard en onderdaan.

    A wood-carved polychrome sculpture of a medieval noblewoman with a book, sword, and servant.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een Chinees porseleinen lampenvoet met floraal decor.

    A Chinese porcelain lamp base with floral decor.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #533
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #559

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #176

    Een lot van twee statieven, waarvan één met standaard aansluiting.

    A lot of two tripods, one with a standard connection.
    No longer available
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Een massieve gesculpteerd en verguld houten Boeddha beeld. Zuid Oost Aziatisch, schade aan het linkerhand.

    A solid sculpted and gilded wooden Buddha statue. Southeast Asian, damage to the left hand.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #411

    Een paar Chinese porseleinen dekselpotten van blauw en wit porselein. Dekselknoppen in de vorm van Fo-honden.

    A pair of Chinese porcelain lidded pots in blue and white porcelain. Lid knobs in the shape of Fu dogs.
    No longer available
    Dim. H. 45,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #257
    His Master’s Voice

    Een koffergrammofoon, His Master’s Voice model 101 in perfect werkende staat met 8 grammofoonplaten inbegrepen.

    A suitcase gramophone, His Master's Voice model 101 in perfect working condition, including 8 gramophone records.
    No longer available
    Dim. 15 x 29 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    Een buste in albast op marmeren voet, gesigneerd V. Vaerenbergh.

    A bust in alabaster on a marble base, signed by V Vaerenbergh.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #497
    Stephane Davidts

    Een design tafellamp ontworpen door Stephane Davidts, model Satis.

    A design table lamp designed by Stephane Davidts, model Satis.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515
    Dardjasin

    Een Perzische handgeknoopte loper.

    A Persian hand-knotted runner.
    No longer available
    Dim. 80 x 510 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #15

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 2,67 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #25

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,62 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #96

    Een hoofdbord of een lambrizeringsornament in Lodewijk XV-stijl. Gedreven zilver met rocaillemotief. Onderdelen telkens gemerkt 800.

    A headboard or wainscot ornament in Louis XV style. Sterling silver with rocaille motif. Each piece marked 800.
    No longer available
    Dim. h 153 x b 207 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #94

    “Meisje met blauwe hoed”. Pastel. Franse School XVIIIde eeuw.

    "Girl with blue hat". Pastel. French School 18th century.
    No longer available
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #239
    Jos Hendrickx
    Period: 196-1971

    “Zittende figuur”, een tekening, zwart krijt op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Sitting figure," a drawing, black chalk on paper, monogrammed JH.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532
    Dresden

    Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.

    A group in porcelain depicting a noblewoman and gentleman with a hairdresser at the dressing table. Marked Dresden at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #64

    “Kippen, een haan en een pauw op het erf”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Chickens, a rooster, and a peacock in the yard", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling vr. 21 & zat. 22 februari van 10.00 tot 17.00.

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 February 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More