Similar lots by type
-
#5
Een kleurloos glazen drageoir.
Un drageoir en verre incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 20/30 -
#135Herra
“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 36/40 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#38
Een lot van twee glazen karaffen. De grotere met een randschilfer op de nek en stop.
Lot de deux carafes en verre. Le plus grand avec un éclat sur le col et le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 18 & 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#257
Een fantasiezwaard met wandplaat.
Une épée fantaisie avec plaque murale.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 100 & 105 cmEstimate: € 20/30 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#277
Een grote en gevarieerde partij lego allerlei.
Un lot important et varié de Lego de toutes sortes.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 25/45 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#216
Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.
Lot de cinq vases en cristal incolore dont un de Bohème à cerclage en métal doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. +- h 25 cmEstimate: € 35/50 -
#273
Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
Vase en verre incolore à bord doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#68
Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25/40 -
#61
Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.
Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#66
Een lot varia, bestaande uit vijf pijpen, een bedevaartssouveniertje, een pillendoosje van parelmoer en twee gebedsboekjes met benen kaft.
Lot divers, composé de cinq pipes, un souvenir de pèlerinage, un pilulier en nacre et deux livres de prières avec couvertures en os.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/30 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
"Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#21
Een lotje tin, bestaande uit een grote schotel, een bord en een wijwaterbakje.
Lot d'étain, composé d'un grand plat, d'une assiette et d'un bénitier.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 23 & 35 cmEstimate: € 30/40 -
#274
Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#271
Een gebeeldhouwd houten Christus op kruis.
Un Christ en bois sculpté sur une croix.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. h: 94 cmEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#101Hutschenreuter, Bavaria
Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 50/70 -
#282
Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#252Goebel, West-Germany
“Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.
"Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#173
Een paar blauw-witte dekselvazen van Chinees porselein.
Une paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc avec couvercles.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. H: 43 cmEstimate: € 240/300 -
#288Boch Frères Keramis
Een tweedelige vaas van polychroom porselein, gedragen door twee meermannen. Lichte restauratie aan de rand bovenaan. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine polychrome en deux parties, porté par deux tritons. Légère restauration en bordure du haut. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h 45 cmEstimate: € 40/60 -
#14
Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
Un vase de verre vert et incolore. Dégâts mineurs sur les bords.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#43
Een lot diverse oude pijpen.
Lot de pipes anciens divers.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 40/60 -
#52
lot blauw wit aardewerk/keramiek bestaande uit 5 stukskruik h20cmschaal diameter 26cmpotje h13,5cm, diameter 8cm, schade haarlijn bovenrand2 schaaltjes, diameter 10,5cm
lot faïence/céramique blanc bleu composé de 5 pièces verseuse h20cm plat diamètre 26cm pot h13.5cm, diamètre 8cm, délié bord supérieur 2 plats, diamètre 10.5cmNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/35 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#126
Lot van schaaltje en fles, VSL-look.
Lot de plat et bouteille, look VSL.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/35 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#15
Vier porseleinen beeldjes met elegante figuren en een jager. Saksische merken.
Quatre figurines en porcelaine avec des personnages élégants et un chasseur. Marques saxonnes.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 25/35