Other lots in this auction
-
#208
Eetservies van Duits wit porselein met verguld randje. Omstreeks 1945, bezette zone. Compleet voor 12 personen (1 schoteltje manco.)
Service à manger en porcelaine blanche allemande avec tranche dorée. Vers 1945, zone occupée. Complet pour 12 personnes (1 soucoupe manquante.)No longer availableEstimate: € 120/200 -
#548
Een paar kraagvazen van meerkleurig Italiaans glas.
Une paire de vases à col italiens en verre.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 60/80 -
#236
Een eikenhouten dekenkoffer met paneeltjes rondom.
Une boîte à couvertures en chêne avec des panneaux tout autour.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#596
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60/100 -
#701
Een vintage trapautootje. Jaren ‘70. Gebruikssporen.
Une voiture à pédales d'époque. Années 1970. Signes d'utilisation.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#443
Een gepolychromeerd Afrikaans masker van hout, stro en stof.
Un masque africain polychrome en bois, paille et tissu.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#484
“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 80/100 -
#44
Een lot van drie handgeschilderde miniatuur vrouwenportretjes op ivoor (?), waarbij twee in ivoren en één in houten kadertje.
Lot de trois portraits féminins miniatures peints à la main sur ivoire (?), deux en ivoire et un dans un cadre en bois.No longer availableDim. 11,5 x 9,5 - 12,5 x 11,5 cm (kaders)Estimate: € 150/200 -
#217
Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, waarbij één van zamak, één van tin, één van gepolychromeerd metaal/ kunststof, één smeedijzeren en één gebeeldhouwd houten.
Un lot de cinq crucifix différents, un en alliage de zinc, un en étain, un en métal polychrome/plastique, un en fer forgé et un en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#514
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#580
Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#457
Een zwartgelakte houten voorraadpot met parelmoer inleg, met draak en vogel op het deksel.
Un pot de rangement en bois laqué noir avec incrustation de nacre, avec dragon et oiseau sur le couvercle.No longer availableDim. h. 25 cm Ø 24 cmEstimate: € 40/50