Similar lots by type
-
#37Een antieke roodkoperen ketel.
An antique red copper kettle. -
#32Een rood koperen voorraadpot met 3 niveaus. Arabisch opschrift.
A red copper storage pot with 3 levels. Arabic inscription. -
#28Een lot bestaande uit een decoratief kortzwaard van Noord Afrikaanse origine en een dolk uit Azië. Koper, leder en staal.
A lot consisting of a decorative short sword of North African origin and a dagger from Asia. Copper, leather, and steel. -
#33Een antieke koperen kader met foto van Joseph Francois De Winter, voorzitter van de rechtbank in eerste aanleg te Antwerpen in de eerste helft van de 20ste eeuw. Toegevoegd de man’s doodsprentje.
An antique copper frame with a photo of Joseph Francois De Winter, president of the court of first instance in Antwerp in the first half of the 20th century. Also includes the man's funeral card. -
#41Een lot van 4 kandelaars, 3 van verzilverd metaal en 1 in koper.
A lot of 4 candlesticks, 3 in silver-plated metal and 1 in copper. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons. -
#176Een kruik van bruin geglazuurd steengoed. Klein letsel aan de bek.
A jug of brown glazed stoneware. Small injury to the spout. -
#133Een koperen paraplubak in de vorm van een paraplu. Eén verstevigingslatje ontbreekt.
A copper umbrella stand in the shape of an umbrella. One reinforcing strip is missing. -
#144Een oude koperen melkkit, gedeukt.
An old copper milk churn, dented. -
#238Een set van 2 messingen luchters.
A set of 2 brass chandeliers. -
#38Een melkkan/paraplubak van hout en rood koper.
A milk jug/umbrella stand made of wood and red copper.
Other lots in this auction
-
#76Een grote porseleinen apothekersvijzel met stamper.
A large porcelain mortar and pestle used in pharmacies. -
#126‘Zeilboot’, een vintage foto in kader.
'Sailing boat', a vintage photo in frame. -
#209‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.
'Autumn forest', oil on canvas. Signed. -
#151Een vintage tafellamp op een verchroomde metalen voet. Zilverkleurige lampenkap met een beetje schade. De fitting is voor een lamp type B-22 (bajonet).
A vintage table lamp on a chrome metal base. Silver-colored lampshade with some damage. The socket is for a B-22 (bayonet) lamp type. -
#197‘Hoeve’. Monochrome ets, getekend in de plaat; JPV, 1938.
'Farmhouse'. Monochrome etching, signed in plate; JPV, 1938. -
#35Een lot van 2 Delfts blauw aardewerken dekselvazen.
A lot of 2 Delft blue earthenware covered vases. -
#140Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .
group of 7 recent Cantonese decor bowls, bowls and vases with lids. Marked at the bottom. -
#66Een oude elektrische radiator, decoratief. Met merkplaatje ADB.
An old electric radiator, decorative. With brand plate ADB. -
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals. -
#114SchmidEen schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.
A mantle clock in a group in biscuit, marked Schmid, jewelled, the porcelain dial is damaged. -
#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
'Architectural sketches'. A pair of framed offset posters inspired by 19th-century designs. -
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage.

