#123Jozef Van SnickPeriod: 1860 - 1945
"Les Buveurs". Une gravure. Signé et daté 1886 dans la planche. Tache d'humidité en bas.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 28 cmEstimate: € 25/35 -
#129Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
#109
“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#94
"Plantes près de la pompe". Un dessin sur papier. Monogrammé et daté 5-'83.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#107
“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#87
#77J. De Jonge
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
"Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '67.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 45 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#99
“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
#57A. Polfliet
#179Alphonse Mora
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100/120 -
#180
Een antieke wandspiegel in houten lijst in barokke stijl.
#61
Een handgeschreven liedtekst in kalligrafie. Recto en verso. In plexi lijst.
Paroles de chansons manuscrites en calligraphie. recto et verso. Sous cadre plexi.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 57 x 79 cmEstimate: € 40/60