Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
Dim. 56 x 111 x 61 cm
SKU: 2409240686.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #686
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #536

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een Burmese polychroom houten masker.

    A Burmese polychrome wooden mask.
    No longer available
    Dim. h 28 cm x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    No longer available
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #566

    Een houten secretaire met fijn snijwerk en wortelfineer. Bovenaan twee lades. Bovenstuk manco.

    A wooden secretary with fine carving and burl veneer. Two drawers at the top. Top part missing.
    No longer available
    Dim. 116 x 103 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #429

    Een groot formaat rechthoekige spiegel in geslepen glas met een vergulde omlijsting.

    A large rectangular mirror in cut glass with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 144 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #245

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #326

    Een set van 6 antieke stoelen van fruithout, nieuwe stoffering op de zittingen.

    A set of 6 antique chairs in fruitwood, newly upholstered seats.
    No longer available
    Dim. 85 x 45 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526

    Een paar houten Venetiaanse armstoelen met divers vergulde ornamenten en fijn snijwerk.

    A pair of wooden Venetian armchairs with various gilded ornaments and delicate carvings.
    No longer available
    Dim. 84 x 66 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #573

    Een lot met 16 divers antieke koper en gietijzeren strijkijzers.

    A lot of 16 various antique copper and cast iron flat irons.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #615

    Een lot met 5 Afrikaanse speren, diverse werktuigen en speer-en pijlpunten.

    A lot with 5 African spears, various tools, and spear and arrowheads.
    No longer available
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486

    Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.

    A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner.
    No longer available
    Dim. 100 x 150 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #514

    Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.

    A large oval dining table with a ceramic top and metal base.
    No longer available
    Dim. 75 x 240 x 135 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #496

    Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.

    A solid cherry wood secretaire with 2 large drawers and 6 small drawers inside.
    No longer available
    Dim. 109.5 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #85

    Een spiegel op houten paneel met plaaster kader, floraal motief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.

    A mirror on a wooden panel with a plaster frame, floral motif, made in traditional style. The frame is partially patinated. 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Een 19e eeuwse kaptafel in wortelfineer met een geslepen drieluik spiegel en 3 laden. Een poot achteraan is gerestaureerd.

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    No longer available
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #176

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #498

    Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.

    A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 53 x 22cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #665

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.

    A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.
    No longer available
    Dim. 46 & 42 cm³
    Estimate: € 60 / 80
  • #425

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman. Blad mogelijk niet originele constructie.

    A vintage design round glass coffee table with a chromed tripod base. In the style of Milo Baughman. Top may not be original construction.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman.

    A vintage design round glass coffee table with chrome-plated 3-legged base. In the style of Milo Baughman.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #376

    Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.

    A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carving.
    No longer available
    Dim. 38 x 74 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #643

    Een lot van drie Robbedoes bundel uitgaven, resp. Album 17 (vanaf 3/1/1946), Album 20 (vanaf 2/1/1947) en Album 41 (vanaf 3/7/1952). Heel sletig.

    A lot of three Spirou comic book publications, namely Album 17 (from 3/1/1946), Album 20 (from 2/1/1947), and Album 41 (from 3/7/1952). Very well preserved.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

    A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #327

    Een meerkleurige porseleinen milieu-de-table in porselein met florale decoraties. De schaal heeft een haarlijnscheurtje.

    A multi-colored porcelain milieu-de-table with floral decorations. The dish has a hairline crack.
    No longer available
    Dim. h 49 x Ø 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #79
    Paul Emile Lecomte

    “La Vesle”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    "La Vesle". Color etching. Signed outside of the plate.
    No longer available
    Dim. 38 x 46,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #39
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Verliefden”, een litho in kleur door Alfred Ost.

    "Verliefden", a color lithograph by Alfred Ost.
    No longer available
    Dim. 36 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #355

    Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.

    A gray marble statue depicting an Egyptian Sphinx.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #359

    Een Japanse print Hoyoshusha.

    A Japanese print Hoyoshusha.
    No longer available
    Dim. 34 x 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #41

    “Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.

    "Largo". A glass vase, Rozendaal around 1930, Maastricht.
    No longer available
    Dim. 34 x Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #164
    Michail Nikolaevic Yakovlev
    Period: 1880-1942

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.

    "Flower still life". A painting, watercolor on paper. Signed "Michel Jakovlev" at the top and dated 25.V.1924, with a monogram at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #484
    Jean-François Taelemans

    “Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Winter village view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #218

    Een set van 2 mooi geaderde wit marmeren cassoulet vazen met bronzen guirlandes en ramskoppen gedecoreerd.

    A set of 2 heavily veined white marble cassoulet vases decorated with bronze garlands and ram heads.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More