Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.
Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.

Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.

An antique wooden walking stick with a hidden dagger. The blade is 35 cm long and etched. The wood shows some cracks and a few pieces of the fitting are missing.
Dim. Lengte 86 cm
SKU: 2608250187.
Categories: Hout, varia.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #187
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #475

    ‘Pop Art’. Een gepersonaliseerde neon-verlichting voor wandbevestiging, in vier delen. Met bekabeling en ballast.

    'Pop Art'. A personalized neon wall light, in four parts. With wiring and ballast.
    No longer available
    Dim. 55/120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #523

    Twee oude koperen claxons waarvan één gemerkt; Torpédo. Met de rubberen peren.

    Two old copper horns, one marked; Torpédo. With rubber bulbs.
    No longer available
    Dim. Lengte 39 en 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #473

    ‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

    'Antwerp, my sweet city'. A personalized neon lighting in two parts. With brackets for top and bottom mounting. With ballast.
    No longer available
    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #570

    Een klassieke zakhorloge in etui. Gemerkt. Transports urbains Bruxellois. Rosseel’s.

    A classic pocket watch in case. Marked. Transports urbains Bruxellois. Rosseel’s.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #350
    Val Saint Lambert.

    Drie vaasjes van VSL kristal. Roze in de massa gekleurd. Twee vazen zijn getekend, de derde draagt een zelfklever.

    'Sheep in the stable', oil on panel. Attributed to Auguste Coomans. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 14-22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #330
    Val Saint Lambert.

    Een lot van vaasjes van VSL kristal, blauw in de massa gekleurd. Toegevoegd een fluitvaasje, groen in de massa gekleurd, met schilferschade.

    A lot of three VSL crystal vases. Pink colored in the mass. Two vases are signed, the third has a sticker.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18-21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173
    Walther

    Een Walther lg300xt luchtkarabijn in koffer. Deze karabijn heeft een energie van 15.48 Joule, kaliber 4.5mm, met een enkelschots mechanisme.

    A Walther lg300xt air rifle in case. This rifle has an energy of 15.48 Joules, 4.5mm caliber, with a single-shot mechanism.
    No longer available
    Dim. 4.5 mm
    Estimate: € 400 / 600
  • #310
    Val Saint Lambert.

    Een organisch gevormde vaas van VSL kristal. Blauw in de massa gekleurd. Niet getekend.

    A set of VSL crystal vases, colored blue in the mass. Also included is a small flute vase, colored green in the mass, with flake damage.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #3

    Steiff knuffel, ‘Bernie’, nr. 078217. Een St. Bernard met houten tonnetje aan een rood lederen halsband.

    Steiff cuddly toy, ‘Bernie’, no. 078217. A St. Bernard with wooden barrel on a red leather collar.
    No longer available
    Dim. H 15, L 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #229

    Een lot van twee luchtkarabijnen (Diana model 25 en BSF Mod. S 60), waarvan één met een Buschnell 4X custom.22 vizier.

    A lot of two air rifles (Diana model 25 and BSF Mod. S 60), one with a Buschnell 4X custom .22 sight.
    No longer available
    Dim. Lengte 96 en 109 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44

    ‘Herfstbeeld’, olieverf op paneel. Vermoedelijk 19e eeuws, onleesbaar getekend.

    'Autumn Scene', oil on panel. Presumably from the 19th century, signed illegibly.
    No longer available
    Dim. 15.5/22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #579

    Een piëdestal, 3 niveaus, messing en onyx.

    A three-tier brass and onyx plant stand.
    No longer available
    Dim. h 81 x Ø 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Een 18 kt geelgouden horloge met lederen, gedragen polsband. In originele etui en met inscritie 25 jaar dienst achteraan.

    An 18kt yellow gold watch with a worn leather wristband. In original case with inscription of 25 years of service on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #71
    Charles Catteau
    Period: 1880 - 1966

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken vaas, Keramis, Charles Catteau, Decornummer 2779.

    A multi-colored glazed earthenware vase, Keramis, Charles Catteau, Decor number 2779.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #335
    Jos Verdegem
    Period: 1897-1957

    “Jonge boerin”, een ets, genummerd 15/18, gesigneerd buiten de plaat Jos. Verdegem, zelfdruk 1938.

    "Young peasant woman," an etching, numbered 15/18, signed outside the plate Jos. Verdegem, self-print 1938.
    No longer available
    Dim. 9.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #88
    DB

    Een set van 12 zilveren koffielepels, gemerkt DB 800, in cassette. Totaal 240 gram.

    A set of 12 silver coffee spoons, marked DB 800, in case. Total weight 240 grams.
    No longer available
    Dim. l 13.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #594
    Walter Rentier
    Period: 1916-1978

    ‘Bedrijvigheid in de haven’, olieverf op paneel. Getekend; Walter Rentier.

    'Activity in the Harbor', oil on panel. Signed: Walter Rentier.
    No longer available
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #4
    Duvel

    Een set van 6 Duvel fluitglazen.

    A set of 6 Duvel beer glasses.
    No longer available
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More