#227Een aardewerken lampvoet met met verguld decor op blauwe fond.
Une lampe en faïence à décor doré sur fond bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#128“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.
Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een bruidsboeket achter bol glas. 1894.
#149Beresford, EnglandEen verzilverd metalen flessenhouder op schoteltje.
#141JunghansEen wandklokje met aardewerken lijst.
#22Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.
#111Een XIXe eeuwse kleurloos kristallen drageoir.
Drageoir en cristal incolore du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#205GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
#110Een Chinese wijze met kind van gegoten steengoed.
Un sage chinois avec un enfant en grès coulé.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 20 / 30