#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#240Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant cut diamonds totaling approximately 1.20 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#325Een houten commode met 3 laden.
#30Een 18 kt geelgouden schakelarmband.
#488Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#40Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 250 / 350 -
#588Glashütte LimburgEen vintage plafonnière van glas en koper, jaren ‘70.
A vintage ceiling light of glass and copper, from the 1970s.No longer availableDim. h 25 cm Ø 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#471Een paar Brussels porseleinen cornet vazen, bloemendecor. Eén met restauratie aan de rechter bovenrand.
#612“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
A lot of 2 table lamps with copper base, made from tap handle grips.No longer availableDim. 61cmEstimate: € 40 / 60