#374“Putti in naspeling van Griekse tragedie”. Een print op doek als wandpaneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1907.
"Putti in emulation of Greek tragedy". A print on canvas as a wall panel. Signed and dated 1907 at the bottom.No longer availableDim. 34 x 94 cmEstimate: € 60 / 80 -
#209Pierre Laruelle“Maritiem Polynesisch strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Laruelle, de kleinzoon van Victor Horta. Schade aan het doek en kader.
"Maritime Polynesian beach view", a painting, oil on canvas, signed by Pierre Laruelle, Victor Horta's grandson. Damage to the canvas and frame.No longer availableDim. 135 x 225Estimate: € 150 / 200 -
#53Hergé“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#697NimyEen set van 2 vroeg 20ste eeuwse cachepots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
A set of 2 early 20th-century porcelain cache-pots decorated with floral motifs. Marked Nimy at the bottom.No longer availableDim. h 21 x Ø 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#491Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
A Chinese porcelain baluster vase with a figurative scene depicting 6 ladies, inscriptions, and butterfly handles. Early 20th century.No longer availableDim. 59 x Ø 24 cmEstimate: € 250 / 350 -
#555Een Afshari Bidjar tapijt met een klassiek design in ongebruikelijke pasteltinten, dubbel geknoopt.
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#264“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#433MBKEen grijze koersfiets, MBK, 10 versnellingen, maat 56.
A gray racing bike, MBK brand, 10 gears, size 56.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 80 / 120