#459Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).
"The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost).No longer availableDim. 33.5 x 24.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#609Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
A Satsuma porcelain incense burner with various figures in the decoration, topped with 3 foo dogs. Marked inside and at the bottom.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
#326Een set van 6 antieke stoelen van fruithout, nieuwe stoffering op de zittingen.
A set of 6 antique chairs in fruitwood, newly upholstered seats.No longer availableDim. 85 x 45 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#138Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
A limestone sculpture believed to depict St. George and the Dragon. 17th-18th century.No longer availableDim. 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#221Fabrique de GenèveEen muziekdoos in werkende staat, met nummers: ‘Il Bracio, Il Trovatore, La Favorita, La Traviata, Guillaume Tell, La Norma, Les Dragons de Villars, Lucie de Lammermoor’
A music box in working condition, with songs: 'Il Bracio, Il Trovatore, La Favorita, La Traviata, Guillaume Tell, La Norma, Les Dragons de Villars, Lucie de Lammermoor'No longer availableDim. 51 x 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#389Een geslepen kleurloze coupe met verguld messingen voet en montuur.
A cut colorless glass coupe with gilded brass base and mount.No longer availableDim. h 20 x Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
#524Een kleurloos ‘frosted’ glazen vintage servies. Bestaande uit: 10 borden met vak, 4 diepe schalen, 6 kaaschotels, een schotel in de vorm van een vis, 4 maisvormige schaaltjes, en 9 andere.
#591Een paar antieke drageoirs geslepen kleurloos kristal.
A pair of antique cut colorless crystal drageoirs.No longer availableDim. 23,5 x Ø 17 cmEstimate: € 100 / 150