Other lots in this auction
-
#103Hergé
“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.Place a bid ›Estimate: € 400/500 -
#7Franklin Mint Precesion Models
‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#263Hergé
“Kuifje in Afrika”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55. Zeer goede staat, normale slijtage.
"Kuifje in Afrika". hard cover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55. Very good condition, normal wear and tear.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#123Hergé
“Kuifje in Congo.”. Hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Matige, sletige staat, hoek beschadigd.
“Kuifje in Congo.”. hard cover. Ed. Casterman 1951 (A51). Moderate, worn condition, corner damaged.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
-
#41
“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.
-
#313Delfts blauw
Een achthoekige bolle dekselvaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt AK.
-
#271W. Lübke & C. Lützow
“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.Place a bid ›Estimate: € 75/125 -
#143Hergé
“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
“The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#133Hergé
“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
"The Treasure of Scarlet Rackham". Hardcover, yellow spine in good condition, Ed. Casterman 1956 (A56'). Well read.Place a bid ›Estimate: € 80/100 -
#83
“Paris Sex Appeal”. Een vintage erotisch magazine, ingebonden jaargang 1934.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.