#41“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.
"Largo". A glass vase, Rozendaal around 1930, Maastricht.No longer availableDim. 34 x Ø 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#137Hergé“Le trésor de Rackham le Rouge”, Tintin, HC, 1946, 1ste editie in kleur. Scheurtje boven aan de rug, hoeken licht beschadigd en op het titelblad is een naam geschreven.
"The Treasure of Red Rackham", Tintin, HC, 1946, 1st edition in color. Tear at the top of the spine, corners slightly damaged, and a name written on the title page.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#400Val Saint LambertEen karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.
#358Val Saint LambertEen lot van twee gegoten kristallen vazen, groen en licht blauw in de massa.
A lot of two cast crystal vases, green and light blue in color.No longer availableDim. H: 26 en 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#98C&A Voigt Sitzendorf“Tuinwerkers”. Een Duits meerkleurig, porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Vroeg 20e eeuws.
#547Een lot bestaande uit een bonbonnière en vaas van roos en oranje gesatineerd glas.
A lot consisting of a bonbonnière and vase in rose and orange satin glass.No longer availableDim. h 32 & 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#663Een comtoise klok in Dinanterie, circa 1980.
A Comtoise clock in Dinanterie style, circa 1980.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#595Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
A hand-knotted Turkish carpet in wool on wool. Traditional geometric design with distinctive color palette. Comes with a certificate.No longer availableDim. 184 x 134cmEstimate: € 100 / 200 -
#541Een melkkannetje van veelkleurig porselein met een Frans bloemenmotief. China, omstreeks 1800.
A milk jug in multicoloured porcelain with a French floral motif. China, about 1800.No longer availableDim. H. 14,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#118Een lot varia zilveren items, bestaande uit sigarettendoosjes, lepeltje, zoutvatje, etc. Diverse merktekens.
A lot of various silver items, including cigarette cases, spoon, salt cellar, etc. Various hallmarks.No longer availableDim. 350gEstimate: € 150 / 250