Een antieke koperen paardenmuilkorf met lederen riem. Draagt de inscriptie; Meir Zu Orglstorf.

Een antieke koperen paardenmuilkorf met lederen riem. Draagt de inscriptie Meir Zu Orglstorf.

An antique copper horse muzzle with leather strap. Bears the inscription; Meir Zu Orglstorf.
Dim. H 27, B 20, D 18 cm
SKU: 2810250238.
Categories: curiosa, Koper.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #238
Estimate: € 80 / 120

  • #91
    Lodewijk Van Boeckel

    Smeedijzeren rozen aan tak, gesigneerd L. Van Boeckel.

    Wrought iron roses on branch, signed L. Van Boeckel.
    Dim. 34 x 22 x 8 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #503

    Een wereldbol/bar. Hout en kunststof.

    A globe/bar. Wood and plastic.
    Dim. Hoogte 100, Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #97

    Een driedelig klokstel, gemerkt Imperial, de klok geflankeerd door 2 Faunen, en met2 bijbehorende kandelaars.

    A 3-piece clock set, marked Imperial, the clock flanked by 2 Fauns, and 2 matching candlesticks.
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #508
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas en een bonbonnière, rood in de massa gekleurd.

    A crystal vase and a bonbonniere, red in the mass colored.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #178

    Een vaas in Delfts aardewerk, gemerkt PK, plateelbakkerij Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), onder beheer van Pieter Gerritsz. Kam, werkzame periode 1700 - 1705.

    A vase in Delft earthenware, marked PK, pottery Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), managed by Pieter Gerritsz. Kam, active period 1700 - 1705.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #339

    Een antieke koperen vijzel met stamper.

    An antique copper mortar and pestle.
    Dim. h 10 x Ø 12.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer.

    A 19th-century solid oak chest.
    Dim. 66 x 126 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #230

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 26 kleine briljanten en twee parels.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 26 small brilliant-cut diamonds and two pearls.
    Dim. Bruto: 7,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #437

    Een houten sigarenkistje, ingelegd met koper en twee soorten fineer.

    A wooden cigar box, inlaid with copper and two types of veneer.
    Dim. 20 x 28 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #421
    Dominic Benhura

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #75
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 200 / 300
  • #365

    Een paar kristallen kelkvazen met pendeloques waarvan één met barst in de coupe.

    A pair of crystal chalice vases with pendeloques, one of which has a crack in the bowl.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #513
    Val Saint Lambert

    Een kristallen pique-fleurs, blauw in de massa gekleurd.

    A crystal pique fleur, colored blue in the mass.
    Dim. h 14.5 x Ø 14.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #555
    Wiskemann

    Een verzilverd metalen dienblad, drakenkoppen aan de handvatten, gemerkt Wiskemann.

    A silver-plated metal tray, dragon head handles, marked Wiskemann.
    Dim. 5 x 59 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een antieke cilindervormige houten koffer met smeedijzeren beslag.

    An antique cylindrical wooden trunk with wrought iron fittings.
    Dim. 32 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #185

    Een hanglamp met centraal een glazen coupe en drie lichtpunten.

    A hanging lamp with a central glass bowl and three light points.
    Dim. Ø 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

    A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
    Dim. 22 x 49 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #389

    Een bronzen zeemeermin met een grote gouden parel in schelp. Getekend; Zache, Diseno, Spain. Onderstel van een salontafel, blad is manco.

    A bronze mermaid with a large golden pearl in a shell. Signed; Zache, Diseno, Spain. Base of a coffee table, top is missing.
    Dim. H 46, B 64, D 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Twee wit marmeren zuilen bestaande uit drie losse delen.

    Two white marble columns consisting of three separate parts.
    Dim. h
    Estimate: € 400 / 600
  • #418

    "Dancer with ball." An Art Deco statue of gilded bronze and celluloid on an onyx base.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #85
    Sheaffer

    Twee Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen met 14 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Two Sheaffer pens, one fountain pen with a 14 kt gold nib and one ballpoint pen.
    Estimate: € 150 / 250

  • #72
    Thomas

    “Drie schippers op een sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Three sailors on a sloop". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 00 cm72 x 1
    Estimate: € 100 / 150
  • #264
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Polderzicht’, olieverf op paneel. Getekend.

    ‘Polder View’, oil on panel. Signed; Jordaens.
    Dim. 42/38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #106

    Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.

    Dim. Hoogte 77, Ø 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #343

    Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.

    A large Nanking vase with a decoration of warriors.
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #566

    Een vintage rotan pauwenstoel met rood stoffen zitkussen.

    A vintage rattan peacock chair with red fabric seat cushion.
    Dim. 126 x 82 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #10

    Een geelgouden hanger-broche bezet met een camee. 375 gemerkt.

    A yellow gold pendant brooch set with a cameo. Marked 375.
    Dim. Bruto : 10,90 gr
    Estimate: € 60 / 100
  • #401
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    Een buste van een jongedame, marmer en verguld brons, gesigneerd G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.

    A bust of a young lady, marble and gilt bronze, signed G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #216

    Een Victoriaans boekentrolley uit walnoothout, één lade. Laat 19e/vroeg 20ste eeuws.

    A Victorian walnut book trolley, one drawer. Late 19th/early 20th century.
    Dim. 100 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #287

    Een lot van twee vazen en een coupe van kleurloos kristal. Toegevoegd een ovaal schaaltje van geperst VSL glas.

    A lot of two vases and a bowl made of colorless crystal. Also included is an oval dish made of pressed VSL glass.
    Dim. Hoogte 14-25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #584
    J. Bastiaens

    “Interieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Interior view", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 55 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    Een zilveren sauskom met Sheffield keurmerken. Jaarletter T (1911), makersmerk van Martin, Hall & Co. Met een brutogewicht van 375 gram.

    A silver sauce boat with Sheffield hallmarks. Year mark T (1911), maker's mark of Martin, Hall & Co. With a gross weight of 375 grams.
    Dim. Hoogte 13 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #383

    Een inktpotje van diepblauw geglazuurd Chinees porselein. Gemerkt.

    An ink pot of deep blue glazed Chinese porcelain. Marked.
    Dim. Hoogte 5,5, Ø 6 cm
    Estimate: € 75 / 100

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00