Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.

Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.

An antique solid oak cabinet with one door and one drawer.
Dim. 108 x 76 x 55 cm
SKU: 2904250056.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #56
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    No longer available
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    No longer available
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #576

    Een oude massief eikenhouten salontafel.

    An old solid oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 46 x 147 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #285

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    No longer available
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    No longer available
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #299

    Een antieke eiken cafétafel met één lade. Schade van de kat aan één poot.

    An antique oak pub table with one drawer. Damage from the cat on one leg.
    No longer available
    Dim. 69 x 115 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.

    Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.
    No longer available
    Dim. H 74, B 147, D 95 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #252

    Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.

    An 18th-century Dutch solid oak pastor's cabinet.
    No longer available
    Dim. 195 x 195 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    No longer available
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #280

    Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.

    An old solid oak coffee table with 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 47 x 121 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #300

    Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.

    A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.
    No longer available
    Dim. 54 x 84 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #295

    Een houten vouwtafeltje met dubbel opklapbaar blad. Engelse stijl.

    A wooden folding table with double foldable top. English style.
    No longer available
    Dim. H 67, B 75, D 61 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #565

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #573

    Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.

    A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.
    No longer available
    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #19
    Aligi Sassu

    “Cavallino Impennato”. Een brons gegoten beeldje van een steigerend paard op marmeren voet. Onderaan gesigneerd en genummerd 142/300.

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #591

    Wandtafel in landelijke stijl, met gedraaide poten.

    Wall table in country style, with turned legs.
    No longer available
    Dim. H 72.5, B 134, D 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Een set van 2 armstoelen in Louis Philippe stijl, krabschade achteraan de rugleuningen.

    A set of 2 armchairs in Louis Philippe style, scratches on the back of the backrests.
    No longer available
    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    No longer available
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    No longer available
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    No longer available
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #201

    Chibinda ilunge beeld. Chokwe.

    Chibinda ilunge statue. Chokwe.
    No longer available
    Dim. Hoogte 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #458
    Monitor Audio

    Een set bookshelf luidsprekers, Monitor Audio REF 700 PMC.

    A set of bookshelf speakers, Monitor Audio REF 700 PMC.
    No longer available
    Dim. 35 x 22 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #356
    Willy Rizzo

    Model C2 door Willy Rizzo voor Cidue, een set van 4 vintage design stoelen, verchroomd metaal en leder.

    Model C2 by Willy Rizzo for Cidue, a set of 4 vintage design chairs, chrome metal and leather.
    No longer available
    Dim. 80 x 45 x 55 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #133

    Klassiek staand naakt. Bronzen beeldje op marmeren voet. Getekend H.V. Ophenert.

    Classical standing nude. Bronze figurine on marble base. Signed H.V. Ophenert.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #423

    Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.

    Buddha as a rider of an elephant. Bronze figurine.
    No longer available
    Dim. H 18, L 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #593

    Een handgeknoopt Shiraz tapijt.

    A hand-knotted Shiraz carpet.
    No longer available
    Dim. 150 x 114 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #445
    Gaetano sciolari

    Een vintage luchter in verchroomd metaal, 3 lichtpunten, Gaetano Sciolari. Medio jaren 60.

    A vintage chrome-plated metal chandelier, 3 light points, Gaetano Sciolari. From the mid-1960s.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51.5, Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #184
    Josse Impens
    Period: 1840-1905

    ‘De Roker’. Olieverf op doek. Getekend; J. Impens. Hij studeerde in Brussel aan de Académie Royale des Beaux-Arts, waar Jean-François Portaels een van zijn leermeesters was. Portaels was een vooraanstaand schilder van genretaferelen en de grondlegger van de Belgische oriëntalistische school.

    'The Smoker'. Oil on canvas. Signed; J. Impens. He studied in Brussels at the Royal Academy of Fine Arts, where Jean-François Portaels was one of his teachers. Portaels was a prominent painter of genre scenes and the founder of the Belgian Orientalist school.
    No longer available
    Dim. 35.5/28.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    “Bloemenmeisje”, een beeld in meerkleurig aardewerk uit het midden van de vorige eeuw, gemerkt Italy.

    "Flower girl", a multicolored earthenware statue from the mid-20th century, marked Italy.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #337

    Kruik in gepolychromeerd Sancai aardewerk. versierd met amfibiën en mythologische maskers.

    Jar in polychrome Sancai pottery. Decorated with amphibians and mythological masks.
    No longer available
    Dim. Hoogte 32, Ø 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Landelijk dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Hub. De Vries.

    "Rural Village View", a painting, oil on panel, signed Hub. De Vries.
    No longer available
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #37
    Christofle

    Een verzilverde art nouveau vaas, gemerkt Christofle.

    A silver-plated Art Nouveau vase, marked Christofle.
    No longer available
    Dim. Hoogte 30.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More