Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
B.R.C.

Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.

Une lampe à acétylène en laiton antique. Montée à l’électricité.
Dim. h: 35 cm
SKU: 0202210077.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #77
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #214
    Daniël Goergen

    “Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.

    Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.
    No longer available
    Dim. 73 x 52 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #369

    “Femme dans le jardin”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Femme dans le jardin . Huile sur toile. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #307
    Val St. Lambert

    Een lot blauw gedubbeld en geslepen kristal, bestaande uit een soliflore met een verguld decor in een fries, een asbak en een vaas. Gemerkt met etiket en de soliflore en vaas gegraveerd onderaan.

    Lot de cristal bleu doublé et taillé, composé d'un soliflore à décor doré dans une frise, d'un cendrier et d'un vase. Marqué avec étiquette et le soliflore et vase gravés au fond.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm Ø: 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #611

    “Knielend koppel”. Een paar gepolychromeerde houten beelden.

    “Couple à genoux”. Une paire de statues en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #362
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “Inside garden pleasure”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 97/150 buiten de plaat. In 1989 uitgegeven door Rena conserven.

    Plaisir du jardin intérieur . Une lithographie. Signée et numérotée 97/150 à l'extérieur de la planche. Sortie en 1989 par Rena conserven.
    No longer available
    Dim. 67,5 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #88

    Een bronzen meisjesbuste op arduinen sokkel.

    Buste de jeune fille en bronze sur piédestal en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554

    Een Chinees porseleinen gemberpot met een blauw op wit decor van pioenen.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    Een zittende voorstelling van de god Ganesh van brons. (hol)

    Une représentation en bronze assise du dieu Ganesh. (Creux)
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #301
    Val St. Lambert

    Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore poli. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #384
    Renaat Bosschaert

    “Symbool”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Symbole . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #600

    Een gevlochten armband van geel goud 18 K.

    Un bracelet tressé en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 23,1 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #696
    Mori

    Een Afghaans handgeknoopt tapijt.

    Tapis afghan noué main.
    No longer available
    Dim. 320 x 250 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More