#507Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha thaï en bronze doré debout.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#632Handverwarmer van gegraveerd en geajoureerd geel koper. Onderstel op drie pootjes, bolle houtskoolhouder. Deels XVIIIde eeuw.
Chauffe-mains en cuivre jaune gravé et ajouré. Socle sur trois pieds, récipient à charbon convexe. Partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#263Een paar jardinières van polychroom Frans aardewerk. Onderaan gemerkt AT en genummerd 1889. Barok model met dierenhoofden en strikken als oren.
Paire de jardinières en poterie française polychrome. Marquée en bas et numérotée 1889. Modèle baroque à têtes d'animaux et nœuds pour oreilles.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 150 / 250 -
#440Een parelhalssnoer met verzilverd metalen slot.
#221Een Vlaamse staande klok met getorste zuiltjes.
#325Een halssnoer van natuurparels met een geelgouden slot 18 K.
#662Een koppel waterdragers van meerkleurig gepatineerd brons op houten sokkels.
#637Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
Deux statues africaines en bois sculpté.No longer availableDim. h: 38 & 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53Een paar dekselcassolettes van zamak op marmeren voet. Eén met beschadigde voet.
Une paire de cassettes de couvercle en zamac sur socle en marbre. Une avec socle endommagé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Twee gebeeldhouwde stenen beelden, Afrikaans werk.
Deux gravures en pierre sculptée, travail africain.No longer availableDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#366YahyaliTwee handgeknoopte Turkse wollen karpetten.
#435Twee ovaal geslepen aquamarijnen. Ongezet.
Deux aigues-marines ovales. Non serties.No longer availableDim. 0,60 gEstimate: € 100 / 120