#605Een geelgouden goudbaar 999,9/1000. Ed. Union Bank of Switzerland.
#594Een paar Perzische taferelen op papier met tekst op de achterkant.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages de cour.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162“Damesportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.
Portrait de femme . Toile ovale. XIXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#628Een gebeeldhouwd Afrikaans houten masker.
Un masque africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447Een lot van drie verschillende aardewerken kruikjes.
Un lot de trois pichets en terre cuite différents.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#482“Drie vrouwen”. Een Indische gouache op zijde.
Trois femmes . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#562Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
#362Pol MaraPeriod: 1920-1998“Inside garden pleasure”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 97/150 buiten de plaat. In 1989 uitgegeven door Rena conserven.
Plaisir du jardin intérieur . Une lithographie. Signée et numérotée 97/150 à l'extérieur de la planche. Sortie en 1989 par Rena conserven.No longer availableDim. 67,5 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#160Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 K serties de rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#569Een buikvaas van Celadonporselein.
#658Een glaspasta vaas, versierd met een hagedis in reliëf. Gemerkt ‘Daum, Nancy’. Vermoedelijk kopie.
Un vase en pâte de verre décoré d'un lézard en relief. Marqué Daum.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80