Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#101Fr. Weber
“St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.
”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 20/40 -
#312Antoine Ceysens
“Landschap met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 24 x 31 cmEstimate: € 40/80 -
#301
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een bord met bloemendecor gelijmd, een grote kom met een decor van bloemen en vlinders met haarscheur en een klein kommetje met een plantendecor met haarscheur.De twee laatste onderaan gemerkt.
Trois pièces en porcelaine de Chine: une assiette à décor famille rose (réparée), un bol à décor de fleurs et de papillons (cheveu) et une petite coupe à décor de plantes (cheveux). Les deux derniers avec marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. ø: 10 - 24 cmEstimate: € 25/ 35 -
#62
Een siervaas van geslepen paars en kleurloos kristal op voet.
Vase décoratif en cristal taillé partiellement coloré mauve dans la masse. Sur piédouche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 6040/80 -
#344Emiel Van DammePeriod: °1885
“Galopperende paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux en galop”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. 35 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#128Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
”Clown”. Un relief en plâtre avec patine dorée. Sur huit exemplaires.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30/40 -
#206
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#333
Een paar gietijzeren kandelaars in Georgian stijl.
Paire de bougeoirs en fonte de style Georgian.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 40/80 -
#167
“Muzikanten”. Een jardinière van biscuit en een windhond met jongetje van porselein. Letsel aan pink van de muzikant en drie vingertjes van jongetje.
“Musiciens”. Jardinière en biscuit et un lévrier avec petit garçon en porcelaine. Une petite doigt manque du musicien et trois doigts manquent du petit garçon.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 25 x 24 en 16 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#182Haes
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Forêt de hêtres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 65 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#272Frans RosPeriod: 1883-1968
“Interieur van de St.-Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur de l’église Saint-Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 30 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#212
Een lot van drie landschappen, waarbij twee op paneel en één op doek. Allen gesigneerd.
Un lot de trois paysages, dont deux sur panneaux et un sur toile. Signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 40 x 27 & 25 x 35 cmEstimate: € 120/180