Other lots in this auction
-
#346Een paar fauteuils à la Reine in Lodewijk XVI-stijl. Goede staat, mooi recent bekleed.
Paire de fauteuils à la Reine de style Louis XVI. Bon état, récemment recouverts.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#98Gianni VersaceEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 130 / 150 -
#246Een mahoniehouten commode met drie lade en een lade in doucine in Louis-Philippestijl. Met grijs marmeren blad.
Commode en acajou à trois tiroirs et un tiroir en doucine de style Louis-Philippe. Avec tablette en marbre gris.No longer availableDim. 102 x 131 x 57,5 cmEstimate: € 60 / 120 -
#24“Personages in een landschap”. Reproductie op doek naar Van Goyen.
Personnages dans un paysage . Reproduction sur toile d'après Van Goyen.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 20 / 40 -
#627“Stamhoofd op paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
Chef à cheval . Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#679Een paar getorste messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton torsadé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#139René EngelenPeriod: 1897 - 1971“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La rade d'Anvers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#332Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Gamins de pêcheurs”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Gamins de pêcheurs . Une gravure. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#164“De dronkaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Oekraïense school.
L'ivrogne . Huile sur toile. Signé. École ukrainienne.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#116Een Bretoense boekenkast met twee gevitreerde deuren, versierd met gebeeldhouwde scènes.
Bibliothèque bretonne à deux portes vitrées, décorée de scènes sculptées.No longer availableDim. 106 x 123 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#274Een langgerekte porseleinen vaas met een verguld decor van een adelaar op kobaltblauwe fond. Zonder merk.
Un vase allongé en porcelaine à décor doré d'un aigle sur fond bleu cobalt. Sans marque.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#48“Muzikanten”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Snaren van de harp en de cello manco. Onderaan gemerkt.
Musiciens . Un groupe de porcelaine allemande multicolore. Cordes de la harpe et du violoncelle manquantes. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45


