#647Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#27Een lot van drie tinnen klisteerspuiten met houten handvatten.
Un lot de trois seringues à lavement en étain avec des poignées en bois.No longer availableDim. l: 45 - 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#330Twee 18 K witgouden ringen waarvan één zonder steen en één met fantasiestenen.
#242“Petrus”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw.
#388Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.
Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.No longer availableDim. h: 20 - 38 cmEstimate: € 40 / 50