Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke roodkoperen scheepslantaarn.
Een antieke roodkoperen scheepslantaarn.

Een antieke roodkoperen scheepslantaarn.

Lanterne de bateau en laiton antique.
Dim. 30 x 27 x 27 cm
SKU: 0202210067.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #67
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #395
    Altenloh

    7 diverse medailles, Société Le Cheval de Trait Belge. Met beeldenaar van Koning Leopold II. zilver.

    7 médailles différentes, Société Le Cheval de Trait Belge. Avec effigie du roi Léopold II. Argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #205

    Een witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruis 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

    Un collier en or blanc avec un pendentif croix 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,52 ct.
    No longer available
    Dim. 3,38 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #564
    Sulac (Lucien Calus)

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé et daté 1967.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #354

    “Compositie met vlakken”. Potlood en aquarel op papier. Russische school, gemonogrammeerd.

    Composition avec des avions . Crayon et aquarelle sur papier. École russe, monogrammé.
    No longer available
    Dim. 32 x 49,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600

    Een gevlochten armband van geel goud 18 K.

    Un bracelet tressé en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 23,1 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #611

    “Knielend koppel”. Een paar gepolychromeerde houten beelden.

    “Couple à genoux”. Une paire de statues en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #673
    Goebel, Germany

    “Jonge accordeonist”. Een lampje van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt.

    Jeune accordéoniste . Une lampe en porcelaine multicolore dessinée par M.I. Hummel. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #441

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld en een lederen recipiënt met houten hoofd op het deksel.

    Une statue d'ancêtre africain en bois et un récipient en cuir avec une tête en bois sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 44 & 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    “Composition coussin couleurs”. Gemengde techniek op papier. Achteraan toegeschreven aan Gothard Graubrer.

    Composition coussin couleurs . Technique mixte sur papier. Attribuée au Gothard Graubrer au verso.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97

    Een Sterlingzilveren kandelaar. Eén arm beschadigd. 411 gram Bruto. (Bodemplaatje verzilverd).

    Un chandelier en argent sterling. Un bras endommagé. 411 grammes Brut. (Plaque inférieure plaquée argent).
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231
    Capodimonte

    “Ploegende boer met ossenspan”. Een grote groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Gemerkt en gesigneerd ‘Maggione’.

    Labour fermier avec paire de bœufs . Grand groupe de biscuits multicolores sur socle en bois. Marqué et signé Maggione .
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #132
    Jos Martin

    “Kempens landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage de Campine . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More