Other lots in this auction
-
#555Twee paar oorbellen van geel goud 18 K. Knijpers met bladmotief.
Deux paires de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats. Chevilles avec motif feuille.No longer availableDim. 7,8 gEstimate: € 250 / 300 -
#176Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.
Ancienne statue de Bouddha en bois avec des traces de polychromie et avec une ouverture dans le dos. Sur la base.No longer availableEstimate: € 1500 / 2500 -
#593Een balustervaas van Nankin-aardewerk, versierd met messingen monturen.
Un vase balustre en poterie de Nankin, décoré de cadres en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#699Sulac (Lucien Calus)“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Paysage”. Encre sur papier. Signé et daté 1982.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 50 / 100 -
#501“Gezin op een bankje”. Een bronzen groep op arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 2/9.
Famille sur un banc . Groupe en bronze sur socle en pierre bleue. Signé et numéroté 2/9.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 240 -
#266Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw.
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#69Mathilde du Monceau de BergendaelPeriod: 1875 - 1952“Bosdreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Allée dans le bois . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#384Renaat Bosschaert“Symbool”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Symbole . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#5Een ring en twee broches van zilver bezet met amethist en markasiet.
Une bague et deux broches en argent serties d'améthyste et de marcassite.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 40 / 80 -
#279“Zicht op de haven van Rotterdam”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du port de Rotterdam . Aquarelle et fusain sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 73 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#592Utagawa Yoshifuji (?)Period: 1828 - 1887“Helden van de Kagoshima-opstand”. Een Japans triptiek, gekleurde houtsnedes op papier. Omstreeks 1877(?).
Heroes of the Kagoshima Rebellion . Triptyque japonais, bois gravés en couleur sur papier. Vers 1877 (?).No longer availableDim. 37 x 25 (x3)Estimate: € 200 / 240 -
#215Een 18 K geelgouden broche met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale opaal (gebarsten).
Une broche en or jaune 18 carats avec un diamant taille ancienne en argent, sertie d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et une opale centrale. (Fissurée).No longer availableDim. 4,83 gEstimate: € 100 / 120


