#272Brombeek“Japans landschap”. Pastel op papier”. Gesigneerd op de verso.
Paysage japonais . Pastel sur papier. Signé au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#388Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.
Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.No longer availableDim. h: 20 - 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#589Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005“Kip”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Poule . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
#118Hermès, ParisEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 86 x 89 cmEstimate: € 160 / 180 -
#293Goebel, Germany“Boy with toothache”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 217.
#529Colben“Paard in rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Cheval en rouge . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 102 x 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#437Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.
#353Een lot Poolse, Belgische en Engelse eretekens. 17 stuks.
#178GuérinEen vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van reigers. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore à décor de hérons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240