#82Delvaux, BruxellesEen zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 83 x 83 cmEstimate: € 130 / 160 -
#209Stephen Kaye“Porsche”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porsche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#418“Bizon”. Stenen kunstwerk. Gemonogrammeerd E.M.
“Bison”. Objet d’art en pierre. Monogrammé E.M.No longer availableDim. L. 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#213Period:“Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.
#381Bradford Exchange.Drie borden van veelkleurig Chinees porselein naar antiek voorbeeld. In oorspronkelijke dozen met booklet.
Trois assiettes en porcelaine chinoise multicolore d'après des dessins antiques. Dans des boîtes d'origine avec livret.No longer availableDim. Ø 21,6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#621Drie gebeeldhouwde antropomorfe Afrikaanse houten potten. Eén zonder deksel.
Trois pots en bois africains anthropomorphes sculptés. Un sans couvercle.No longer availableDim. h: 28 - 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#227Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#347Een glazen fruitschaal met plaasteren trompe l’oeil fruit.
#440Een parelhalssnoer met verzilverd metalen slot.
#425Een gouden 10 Franse Franc. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.
#663Daum, FranceEen meerkleurig glazen ringenschaaltje, versierd met een vlinder. Onderaan gemerkt.
#273Een set van één dubbele en twee enkele personages van meerkleurig biscuit. Begin XXe eeuw. Eén vinger manco.
Un ensemble d'un double et de deux personnages simples de biscuit multicolore. Début du XXe siècle. Un doigt manquant.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 70