#510
#538
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50/70 -
#653
Twee gebeeldhouwde Afrikaanse houten beelden, waarbij één met ijzeren bel.
Deux statues africaines en bois sculpté, une avec une cloche en fer.No longer availableDim. h: 43 & 46 cmEstimate: € 80/120 -
#454Suzanne Van DammePeriod: 1901 - 1986
“Gebogen naakt”. Een bisterstudie op papier. Gemonogrammeerd.
Nu incliné . Une étude bistre sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 41 x 22 cmEstimate: € 30/50 -
#384Renaat Bosschaert
“Symbool”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Symbole . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 150/200 -
#32
“Winters rivierlandschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver avec saules têtards . Huile sur toile. Signé indistinctement.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 35/40 -
#68
Een gebeeldhouwd houten Christus.
Un Christ en bois sculpté.No longer availableDim. l:80 cmEstimate: € 40/60 -
#566
Een Afrikaans houten beeld. Deels witgepatineerd.
Sulac (Lucien Calus)
“Vis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Poisson . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#148Ferraro
Een porseleinen vaas met blauw op zwart decor van zink, kobalt en titanium. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1975.
Un vase en porcelaine à décor bleu sur noir de zinc, cobalt et titane. Signé en bas et daté 1975.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/200 -
#71
Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.
#204
Un lustre vénitien avec éclairage en coupe et décoré de feuilles de verre. Une feuille manquante.No longer availableEstimate: € 100/150