Similar lots by type
-
#265Een obus uit de eerste wereldoorlog, trench-art, gemerkt A R-S 9 - 17, Remanie.
A shell from the First World War, trench art, marked A R-S 9 - 17, Remanie. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#237Een Chinees tafereel in vitrinelijst, opgebouwd met schelpen.
A Chinese scene in a display case, constructed with shells. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#226Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.
"Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin. -
#269Een plaasteren heilige familie onder glazen stolp.
A plaster Holy Family under glass dome. -
#283Een Oosterse Kelim van wol.
An Oriental wool Kilim. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#302Een set lichte/zeer fijne mondgeblazen glazen, holle voet en goudrand.
A set of light/very fine mouth-blown glasses, hollow foot with a gold rim. -
#241Maria SegersPeriod: 1922 - 1979“Het huwelijksaanzoek”, een tekening, potlood en inkt op papier, gesigneerd.
"The Marriage Proposal," a drawing in pencil and ink on paper, signed. -
#288Een handgeknoopt oosters bidmat.
A hand-knotted Eastern prayer rug. -
#259Georges Averhals“Profielportret”. Een ets op papier. Buiten de plaat genummerd 1/10 en gesigneerd.
"Profile portrait." An etching on paper. Numbered 1/10 and signed outside the plate. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#267Een tinnen samovar met 2 bekers, totaalgewicht 2.8 kg.
A tin samovar with 2 cups, total weight 2.8 kg. -
#285Een wollen loper, mechanisch.
A woolen runner, mechanical. -
#266De ‘Rondo’ karaf, A.D. Copier voor Leerdam.
The 'Rondo' decanter, A.D. Copier for Leerdam. -
#208“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat. Glas gebarsten.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. Broken glass. -
#264Een lot van 2 tabakspotten, den ene in Vlaams aardewerk, de andere Delfts.
A lot of 2 tobacco jars, one in Flemish earthenware, the other Delft. -
#206Een wit geschilderde hallspiegel in een massief gesculpteerde houten lijst, met bijbehorend sierelement.
A white-painted hallway mirror in a solidly carved wooden frame, with matching decorative element. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#32Een rood koperen voorraadpot met 3 niveaus. Arabisch opschrift.
A red copper storage pot with 3 levels. Arabic inscription. -
#200Rechthoekige spiegel met mahoniehouten lijst. Engeland, XIXde eeuw.
Rectangular mirror with mahogany frame. England, 19th century. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#178T. Schaekels‘Geisha’s’, een paar tekeningen in Chinese inkt. Getekend T. Schaekels ‘69 en ‘71.
'Geishas', a pair of drawings in Chinese ink. Drawn by T. Schaekels in '69 and '71. -
#192Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin in verschillende uitgaven.
A lot of 6 collector's albums related to Spirou and Franquin from various editions. -
#239J. Dortevelle“Zuiders terras”. Aquarel. Gesigneerd.
"Southern terrace." Watercolor. Signed. -
#54Vier paar manchetteknopen met diverse fantasieversiering.
Four pairs of cufflinks with various decorative embellishments. -
#65Een lot van 2 Aziatische beeldjes, een leeuw en een draak, diverse materialen in de stijl van jade.
A lot of 2 Asian figurines, a lion and a dragon, made of various materials in the style of jade. -
#134Louis DrimmerEen grote tafellamp met keramische voet, getekend L. Drimmer.
A large table lamp with ceramic base, signed L. Drimmer. -
#116Een paar traditionele toeristische Griekse poppetjes.
A pair of traditional tourist Greek dolls. -
#224“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#19Nimy, BelgiqueEen tabakspot van meerkleurig geglazuurd aardewerk, gevormd als een oude man die een krant leest. Gemerkt Nimy, beetje schilferschade en haarlijn.
A tobacco jar made of multi-colored glazed earthenware, shaped like an old man reading a newspaper. Marked Nimy, some flakes and hairline damage.

