#606Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#456Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#534Een authentieke container in fijn vlechtwerk met leder en kaurischelpen. Afkomstig van de Masaï in Kenia.
An authentic container in fine wickerwork with leather and cowrie shells. Originates from the Maasai in Kenya.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#514Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.
#596“Hi. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Een marmeren bas-reliëf.
"Hi. Maria, Mother of Jesus, pray for us." A marble low relief.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.
#680WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#529Een houten vierkante opium-salontafel.
#346Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
#676Een Burmese polychroom houten masker.
#216Trumeau van gebeeldhouwd hout.
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.No longer availableDim. 56 x 111 x 61 cmEstimate: € 40 / 60
#264“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224“Fragment strijdtoneel”. Een schilderij, olieverf op doek. 19e eeuws. Diverse restauraties.
"Fragment battlefield". A painting, oil on canvas. 19th century. Various restorations.No longer availableDim. 113 x 99 cmEstimate: € 100 / 150 -
#379Val Saint LambertEen vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 23 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een metalen console met marmeren blad.
A metal console with a marble top.No longer availableDim. 62 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337Een fin de siècle postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
A fin de siècle stamp album with indexing and templates. Partially filled with stamps. Includes a cover with loose stamps.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#119M. Van Laere“Boszicht in de herfstzon”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigeerd.
"Boszicht in the autumn sun". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 71 x 110 cmEstimate: € 100 / 150 -
#26Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
#138Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
A limestone sculpture believed to depict St. George and the Dragon. 17th-18th century.No longer availableDim. 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#199Charly Michel“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
"World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.No longer availableDim. 152 x 110Estimate: € 150 / 200 -
#319Thomas Rowlandson“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.
"New feats of horsemanship", a colored etching with water damage and stamps.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#273Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
A lot of 2 old Tintin books, Mannen op de maan and Raket naar de maan.No longer availableEstimate: € 50 / 80