Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.
C. Adamis

An antique globe, C. Adam's Erdglobus by H. Kiepert, Berlin 1870. Resting in a subsequently made wooden base.
Dim. Ø 34 cm
SKU: 2904250097.
Categories: curiosa, XIXe eeuw.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 50 / 75

  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #475

    Een 18e eeuwse Bretoense massief houten tweedeurs commode in Franse eik.

    An 18th-century Breton solid wood two-door commode in French oak.
    Dim. 87 x 162 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #229

    Een 19e eeuws massief eikenhouten kastje met 1 deur en 1 lade.

    A 19th-century solid oak cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 117 x 87 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294

    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #577

    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #566

    Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

    An antique black-painted wooden trunk.
    Dim. 44 x 93 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #495

    Een grote antieke ketel in rood koper.

    A large antique copper kettle in red.
    Dim. h 49 x Ø 67 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #227

    Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.

    A 19th-century Normandy deux-corps in French oak.
    Dim. 235 x 136 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #238

    Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.

    An antique black lacquered church chair upholstered in floral fabric.
    Dim. 100 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #279

    Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.

    A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.
    Dim. 3 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #583

    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.

    A 19th century solid oak open bookcase/dish cabinet. Without back panel.
    Dim. 214 x 136 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #485

    Een antieke rood koperen steriliseerketel.

    An antique red copper sterilizing kettle.
    Dim. h 55 x Ø 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #49
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘Keukentafereel’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend rechtsonder; Rom. Malfliet.

    ‘Kitchen scene’. Oil paint on panel. Signed lower right; Rom. Malfliet.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #480

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1ct. F VVS-VS.

    A pair of 18kt white gold earrings set with brilliant-cut diamonds totaling 1ct. F VVS-VS.
    Dim. 4,04 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #524
    Van Leemput

    ‘Langgevelhoeve’, een impasto gezet oliverfschilderij op doek. Getekend Van Leemput.

    'Long facade farm', an impasto oil painting on canvas. Signed by Van Leemput.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #419

    “Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.

    "Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India.
    Dim. 21 x 25.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #387
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje en de krab met de gulden scharen”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0160.

    "Tintin and the Crab with the Golden Claws," a color lithograph, a limited edition print by Hergé-Moulinsart from 2003, numbered 0160.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #186

    Een set van 6 antieke stoelen met opnieuw beklede zitting.

    A set of 6 antique chairs with reupholstered seats.
    Dim. 94 x 50 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #590

    Een lot juwelen van malachiet waaronder twee armbanden en vier hangertjes.

    A lot of malachite jewelry including two bracelets and four pendants.
    Estimate: € 50 / 100
  • #151

    Een verzilverd metalen koffie-en theeservies. Koffiepot, theepot, suikerpot, melkpot en dienblad. Georgian stijl.

    A silver-plated coffee and tea set. Includes coffee pot, teapot, sugar bowl, creamer, and tray. Georgian style.
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #192
    Em. Charton

    “De Kolenvliet”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Em. Charton en gedateerd 1910.

    "The Kolenvliet", a painting, oil on canvas, signed Em. Charton and dated 1910.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #321
    Led Zeppelin

    Een lot van 3 lp’s, Led Zeppelin. Physical Graffiti, SS 2-200 1198, 1975, USA. Led Zeppelin en Led Zeppelin II.

    A lot of 3 LPs, Led Zeppelin. Physical Graffiti, SS 2-200 1198, 1975, USA. Led Zeppelin and Led Zeppelin II.
    Estimate: € 30 / 50
  • #354
    Gaston Bogaert
    Period: 2018 - 2008

    “Casino”, een schilderij, olieverf op hardboard, gesigneerd Bogaert, achteraan getiteld.

    "Casino", a painting, oil on hardboard, signed Bogaert, titled on the back.
    Dim. 41 x 38 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #257
    Wiskemann

    Een lot verzilverd metalen keukengerei, gemerkt Wiskemann, bestaande uit: 5 schalen, 2 kleine terrines, een sauskom, een sauslepel, 2 taartschepjes, een suikertang en een theeschaaltje in 2 delen.

    A lot of silver-plated kitchenware, marked Wiskemann, including: 5 bowls, 2 small tureens, a sauce boat, a sauce ladle, 2 cake servers, a sugar tong, and a two-part tea strainer.
    Dim. 57 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00