Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.
Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.
Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.
Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.
C. Adamis

Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.

An antique globe, C. Adam's Erdglobus by H. Kiepert, Berlin 1870. Resting in a subsequently made wooden base.
Dim. Ø 34 cm
SKU: 2904250097.
Categories: curiosa, XIXe eeuw.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 50 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    No longer available
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #485

    Een antieke rood koperen steriliseerketel.

    An antique red copper sterilizing kettle.
    No longer available
    Dim. h 55 x Ø 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #294

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Een grote antieke ketel in rood koper.

    A large antique copper kettle in red.
    No longer available
    Dim. h 49 x Ø 67 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #238

    Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.

    An antique black lacquered church chair upholstered in floral fabric.
    No longer available
    Dim. 100 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #475

    Een 18e eeuwse Bretoense massief houten tweedeurs commode in Franse eik.

    An 18th-century Breton solid wood two-door commode in French oak.
    No longer available
    Dim. 87 x 162 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    No longer available
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #577

    Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.

    Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.
    No longer available
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    No longer available
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #227

    Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.

    A 19th-century Normandy deux-corps in French oak.
    No longer available
    Dim. 235 x 136 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #279

    Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.

    A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.
    No longer available
    Dim. 3 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #229

    Een 19e eeuws massief eikenhouten kastje met 1 deur en 1 lade.

    A 19th-century solid oak cabinet with 1 door and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 117 x 87 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    No longer available
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    No longer available
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #583

    Oud Steiff knuffelkonijn. Knop in oor aanwezig. Schade aan mond en zichtbare slijtagesporen.

    Old Steiff stuffed bunny. Button in ear present. Damage to mouth and visible signs of wear.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    No longer available
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #239

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.

    A 19th century solid oak open bookcase/dish cabinet. Without back panel.
    No longer available
    Dim. 214 x 136 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    No longer available
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #573

    Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.

    A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.
    No longer available
    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #566

    Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

    An antique black-painted wooden trunk.
    No longer available
    Dim. 44 x 93 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #325

    Een set van 3 vintage bijzettafeltjes, messing en geslepen glas. Het glas is niet origineel.

    A set of 3 vintage side tables, brass and cut glass. The glass is not original.
    No longer available
    Dim. 42 x 47 x 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #468

    Een bonsai boompje met jadeite bladeren in cloisonne bloempot.

    A bonsai tree with jadeite leaves in a cloisonne flower pot.
    No longer available
    Dim. 54 x 54 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een parel.

    A pair of 18kt yellow gold earrings each set with a pearl.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #536

    Chesterfield “love seat” in mooie vintage staat en met prachtig ouderdomspatina.

    Chesterfield "love seat" in beautiful vintage condition with a lovely aged patina.
    No longer available
    Dim. H 98, B 155, D 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #67
    Val Saint Lambert

    Geslepen kristallen vaas, paars gekleurd in de massa. Niet gemerkt.

    Cut crystal vase, purple colored in the mass. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #56

    Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.

    An antique solid oak cabinet with one door and one drawer.
    No longer available
    Dim. 108 x 76 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #348
    Siku Metall 1:87

    Een lot van 16 dozen die-cast voertuigen, werktuigmachines, kraanwagens, brandweer, bus, tram, vliegende en varende tuigen. Nrs. 1886, 1834, 1849, 1841, 6282, 1850, 1853, 1847, 1883, 1893, 1896, 1898, 1873, 1810, 1885 en 1814.

    A lot of 16 boxes of die-cast vehicles, machinery, cranes, fire trucks, buses, trams, flying, and sailing vessels. Nos. 1886, 1834, 1849, 1841, 6282, 1850, 1853, 1847, 1883, 1893, 1896, 1898, 1873, 1810, 1885, and 1814.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1,63 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    A 14 kt yellow gold ring set with a central sapphire of approximately 1.63 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct.
    No longer available
    Dim. 2,47 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #377

    Een bureaulamp uit de jaren 30 van de vorige eeuw, gietijzer en een metalen kap, gemerkt EAGLE. Niet getest.

    A desk lamp from the 1930s, cast iron with a metal shade, marked EAGLE. Untested.
    No longer available
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #130
    MHR Sparvierro

    Een dameshorloge van roestvrij staal en geelgoud met rood lederen armband. We voegen er een bruin en oranje lederen armband aan toe.

    A ladies' stainless steel and yellow gold watch with a red leather strap. We are adding a brown and orange leather strap to it.
    No longer available
    Estimate: € 900 / 1000
  • #597

    Paar oranje Chinese porceleinen vazen met houtnerftekening. Rank model met losse schakel aan de oren. 1 schakel is gelijmd.

    Pair of orange Chinese porcelain vases with wood grain pattern. Slender design with loose rings on the ears. 1 ring is glued.
    No longer available
    Dim. Hoogte 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #451

    Tibetaans Boeddhahoofd in gepatineerd brons.

    Tibetan Buddha head in patinated bronze.
    No longer available
    Dim. Hoogte 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More