Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.
Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.
Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.
Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.
C. Adamis

Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.

An antique globe, C. Adam's Erdglobus by H. Kiepert, Berlin 1870. Resting in a subsequently made wooden base.
Dim. Ø 34 cm
SKU: 2904250097.
Categories: curiosa, XIXe eeuw.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 50 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #238

    Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.

    An antique black lacquered church chair upholstered in floral fabric.
    No longer available
    Dim. 100 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #14

    Een antiek massief houten bankje. 19e eeuws.

    An antique solid wooden bench. 19th century.
    No longer available
    Dim. 75 x 95 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    No longer available
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #577

    Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.

    Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.
    No longer available
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    No longer available
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.

    A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.
    No longer available
    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229

    Een 19e eeuws massief eikenhouten kastje met 1 deur en 1 lade.

    A 19th-century solid oak cabinet with 1 door and 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 117 x 87 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #227

    Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.

    A 19th-century Normandy deux-corps in French oak.
    No longer available
    Dim. 235 x 136 x 47 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    No longer available
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #239

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten open boekenkast/bordenkast. Zonder rugpaneel.

    A 19th century solid oak open bookcase/dish cabinet. Without back panel.
    No longer available
    Dim. 214 x 136 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    No longer available
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #495

    Een grote antieke ketel in rood koper.

    A large antique copper kettle in red.
    No longer available
    Dim. h 49 x Ø 67 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #279

    Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.

    A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.
    No longer available
    Dim. 3 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    No longer available
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #475

    Een 18e eeuwse Bretoense massief houten tweedeurs commode in Franse eik.

    An 18th-century Breton solid wood two-door commode in French oak.
    No longer available
    Dim. 87 x 162 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #485

    Een antieke rood koperen steriliseerketel.

    An antique red copper sterilizing kettle.
    No longer available
    Dim. h 55 x Ø 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    No longer available
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #566

    Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

    An antique black-painted wooden trunk.
    No longer available
    Dim. 44 x 93 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #583

    Oud Steiff knuffelkonijn. Knop in oor aanwezig. Schade aan mond en zichtbare slijtagesporen.

    Old Steiff stuffed bunny. Button in ear present. Damage to mouth and visible signs of wear.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #530

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct.
    No longer available
    Dim. 3,16 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #356
    Willy Rizzo

    Model C2 door Willy Rizzo voor Cidue, een set van 4 vintage design stoelen, verchroomd metaal en leder.

    Model C2 by Willy Rizzo for Cidue, a set of 4 vintage design chairs, chrome metal and leather.
    No longer available
    Dim. 80 x 45 x 55 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #42
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal met geribd motief, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Vase of cut crystal with ribbed motif, partially green colored in the mass. Marked and labeled at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #476

    Een massief notenhouten secretaire (sleutels ontbreken).

    A solid walnut secretaire (keys missing).
    No longer available
    Dim. 144 x 98 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #527

    Een lange papieren pand beschilderd met een doorlopende guirlande in rood, zwart en goud.

    A long paper panel painted with a continuous garland in red, black, and gold.
    No longer available
    Dim. 172 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #574
    Frans Luyckx

    “Cactus bij glasraam”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Cactus by stained glass window", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Roland Devolder

    ‘Zittende vrouw met ganzen’, ingekleurde ets/aquatint. Exemplaar van de kunstenaar. Getekend; Devolder R.

    'Sitting Woman with Geese', colored etching/aquatint. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    No longer available
    Dim. 36/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #491
    Beck & Jung

    “Ultima 15”, een messing design asbak ontworpen door Beck & Jung (ontwerperscollectief Bo Ljungberg & Holger Bäckström) voor Diverse Ting AB, Sweden.

    "Ultima 15", a brass design ashtray designed by Beck & Jung (design collective Bo Ljungberg & Holger Bäckström) for Diverse Ting AB, Sweden.
    No longer available
    Dim. 5.5 x 14.5 x 14.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een vintage salontafel, messing en glas.

    A vintage coffee table, brass and glass.
    No longer available
    Dim. 44 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #535

    Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.

    Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.
    No longer available
    Dim. H 74, B 147, D 95 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #546
    SECA

    Een vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.

    A vintage Seca doctor's scale, made in Germany.
    No longer available
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #343
    The Jimi Hendrix Experience

    The Jimi Hendrix Experience – Electric Ladyland Polydor – 2657 012 UK, 1973, NM

    De Jimi Hendrix Experience - Electric Ladyland Polydor - 2657 012 UK, 1973, NM
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More