#165Maria TuryPeriod: 1930 - 1992“Onder de boom”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Sous l'arbre . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#292Thonet, ViennaVier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
#286Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.
Paire de paniers apéritifs en métal argenté avec récipients en verre transparent.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 17 & 35 x 17 cmEstimate: € 5 / 2 -
#207Een Limogesporseleinen bordje met een handgeschilderd verguld decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de onderkant.
Une assiette en porcelaine de Limoges avec un décor doré peint à la main. Marquée sur le dessous. Très petit éclat sur le dessous.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#44“Het laatste avondmaal”. Een gedreven messingen reliëf.
“La Cène”. Un relief en laiton martelé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#67“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#45M. Sannen“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd als gedateerd ‘48.
Vue de la ferme. Huile sur panneau. Signé et daté '48.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#200“Maria”. Een plaasteren beeld op houten voetstuk.
Mary . Une statue en plâtre sur un piédestal en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133“Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50