#627
Een antieke wandelstok met degen en ivoren knop.
#628
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
#287
Een lot van drie punt- en één zwaardbajonet. De eerste drie met schede.
#28D.R.G.M Krone
Een Duitse luchtdrukkarabijn.
Carabin à air allemand.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 60/100
#88
“Bakker”. Een bronzen beeldje.
#39
Een merklap uit 1828.
#703
Een oude Italiaanse kassa.
#110
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,80 ct. F VS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. Met certificaat.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de deux brillants centraux d'un poids combiné de 0,80 ct. F VS2 et de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 2000/2200 -
#73
“Bisschop”. Een fijn gesneden en gepolychromeerd houten beeldje. Tijdperk barok. Staf en vingers manco. Later op granieten voetstuk bevestigd.
“Evêque”. Une statuette en bois polychrome finement sculpté. Epoque baroque. Bâton et doigts manquants. Plus tard monté sur socle en granit.No longer availableDim. h: 29 cm (z.s.)Estimate: € 250/350 -
#232
Een fantasie presenteervitrine met betrekking tot motorrijden.
#675
Een lot van tien apothekerspotten van amberkleurig glas.
#667
#621
Een lot van drie merkwaardige Oosterse fantasiezwaarden.
#301
Een porseleinen lampenvoet met blauw glazuur.
#613
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beelden.
#81
Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.
Un Corpus Christi en chêne sculpté.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300