Een antieke zwart geschilderde houten koffer.

An antique black-painted wooden trunk.
Dim. 44 x 93 x 48 cm
SKU: 2904250566.
Categories: Hout, Meubel, XIXe eeuw, XXe eeuw.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #566
Estimate: € 30 / 50

  • #285

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #280

    Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.

    An old solid oak coffee table with 2 drawers.
    Dim. 47 x 121 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #295

    Een houten vouwtafeltje met dubbel opklapbaar blad. Engelse stijl.

    A wooden folding table with double foldable top. English style.
    Dim. H 67, B 75, D 61 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #2

    “Christus wendt zich af van het kwaad”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Christ turns away from evil," a 19th-century painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Dim. 155 x 101 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #535

    Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.

    Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.
    Dim. H 74, B 147, D 95 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #252

    Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.

    An 18th-century Dutch solid oak pastor's cabinet.
    Dim. 195 x 195 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #300

    Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.

    A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.
    Dim. 54 x 84 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #575

    Antieke legkast met vitrineopzet. 5 deuren. Met paneelrug.

    Antique cupboard with display case attachment. 5 doors. With panel back.
    Dim. H 230, B 195, D 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #591

    Wandtafel in landelijke stijl, met gedraaide poten.

    Wall table in country style, with turned legs.
    Dim. H 72.5, B 134, D 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #19
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #375

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 2 deuren, met 3 laden binnenin.

    A 19th-century solid oak cupboard, 2 doors, with 3 drawers inside.
    Dim. 175 x 114 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #576

    Een oude massief eikenhouten salontafel.

    An old solid oak coffee table.
    Dim. 46 x 147 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #275

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast, 1 deur, met 1 lade binnenin.

    A 19th-century solid oak bookcase, 1 door, with 1 drawer inside.
    Dim. 199 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #12

    Antieke houten koffer met gesculpteerde panelen.

    Antique wooden trunk with carved panels.
    Dim. H 70, B 95, D 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Een antieke eiken cafétafel met één lade. Schade van de kat aan één poot.

    An antique oak pub table with one drawer. Damage from the cat on one leg.
    Dim. 69 x 115 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #573

    Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.

    A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.
    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #228

    Een 19e eeuwse Normandisch massief houten 2-deurs commode in Franse eik.

    A 19th-century Normandy solid wood 2-door chest of drawers in French oak.
    Dim. 92 x 141 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #563

    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #363
    The Rolling Stones

    Een lot van 8 lp’s, The Rolling Stones. Have you seen your mother LIVE!, Exile in Main St”, Big Hits (high tide and green grass), Stones Story, Some Girls, Emotional Rescue, Milestones en 30 greatest hits.

    A lot of 8 LPs, The Rolling Stones. Have you seen your mother LIVE!, Exile in Main St, Big Hits (high tide and green grass), Stones Story, Some Girls, Emotional Rescue, Milestones, and 30 greatest hits.
    Estimate: € 60 / 80
  • #141

    Een antiek mahoniehouten schrijftafeltje met lederen blad, in diverse posities verstelbaar.

    An antique mahogany writing desk with leather top, adjustable in various positions.
    Dim. 15 x 51 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #424
    Jef Van Tuerenhout

    Vrouw met gele hoed. Kleurenlithografie, getekend Jef van Tuerenhout.

    Woman with yellow hat. Color lithograph, signed Jef van Tuerenhout.
    Dim. 75/50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #90

    Een 18 kt roze gouden ring bezet met een granaat van +- 2 ct. en lab-grown diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18 kt rose gold ring set with a garnet of approximately 2 ct. and lab-grown diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    Dim. 4,6 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #233

    Een koperen patrijspoort in houten kastje ingebouwd als wandlamp.

    A brass porthole built into a wooden box transformed into a wall lamp.
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #305

    Een paar 18 kt geelgouden fijne oorbellen bezet met pareltjes. In origineel doosje.

    A pair of 18 kt yellow gold delicate earrings set with pearls. In original box.
    Dim. 0,60 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

    An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
    Dim. H 154, B 158, D 64 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #294

    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404
    Roger Raveel
    Period: 1921 - 2013

    “Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.

    "View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.
    Dim. 68 x 53 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #269

    Een opvouwbaar veldezeltje uit beukenhout.

    A foldable field easel made of beech wood.
    Dim. 60 x 29 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    G. De Smedt

    “Winters landschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. De Smedt.

    "Winter landscape", a painting, oil on canvas, signed G. De Smedt.
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #343
    The Jimi Hendrix Experience

    The Jimi Hendrix Experience – Electric Ladyland Polydor – 2657 012 UK, 1973, NM

    De Jimi Hendrix Experience - Electric Ladyland Polydor - 2657 012 UK, 1973, NM
    Estimate: € 50 / 75

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00