#88Gustave BuchetPeriod: 1888-1963‘L’effort’. Zamakken beeld op marmeren voet, getekend Buchet.
'The Effort'. Zamac sculpture on marble base, signed Buchet.No longer availableDim. H 35, B 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#223Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.
#413Cilindervormig vaas in Chinees porcelein. Met bloemendecor.
#76Een klein bijzetmeubeltje van gemarqueteerd hout met 3 laden.
#280Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.
#139‘De Veerman’. Olie op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#213LimogesEen set van 6 porseleinen borden gedecoreerd met vogels met vergulde afwerking, gemerkt Limoges, A. Grené, Bruxelles.
A set of 6 porcelain plates decorated with birds and gilded finish, marked Limoges, A. Grené, Brussels.No longer availableDim. Ø 21.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#148Justin Chrysostome SansonPeriod: 1833-1910“Il Saltarello met tamboerijn”. Bronzen beeld met donkerbruin patina. Gesigneerd J.Sanson, Roma.
"The Saltarello with tambourine." Bronze sculpture with dark brown patina. Signed J. Sanson, Roma.No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 800 / 1000