#156Een massief eikenhouten schildersezel, in de hoogte verstelbaar met hendel. Bijgevoegd een houten schilderspallet.
A solid oak painting easel, adjustable in height with a handle. Also includes a wooden painter's palette.No longer availableDim. H 202, B 67, D 656 cmEstimate: € 150 / 200 -
#569Een kleine geslepen spiegel in vergulde kader met kuif.
A small cut-glass mirror in a gilded frame with crest.No longer availableDim. 59 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#590Een lot juwelen van malachiet waaronder twee armbanden en vier hangertjes.
#423Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.
#233Een koperen patrijspoort in houten kastje ingebouwd als wandlamp.
A brass porthole built into a wooden box transformed into a wall lamp.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#333King CrimsonIn The Court Of The Crimson King (An Observation By King Crimson)Columbia – 1 C 062-91 093Germany, 1970, NM
In The Court Of The Crimson King (An Observation By King Crimson)Columbia – 1 C 062-91 093Germany, 1970, NMNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#537Een lot van 13 borden in Japans Imari porselein (me o.a. drakendecor), vier in blauw en wit, waarvan met haarlijnscheuren en randschade.
A lot of 13 plates in Japanese Imari porcelain (including dragon decoration), four in blue and white, some with hairline cracks and edge damage.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300