#142‘De Arenleessters’. Olieverf op doek. 19e eeuwse impressionistische reproductie naar het werk van Jean-François Millet. Gemonogrameerd rechtsonderaan F.M.
'The Gleaners'. Oil on canvas. 19th-century Impressionist reproduction of the work by Jean-François Millet. Monogrammed bottom right F.M.No longer availableDim. 38/49 cmEstimate: € 120 / 150 -
#322Charles DelportePeriod: 1928 - 2012“Ceux de Nulle-part”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Delporte’, alsook achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1968.
"Ceux de Nulle-part", a painting, oil on panel, signed 'Delporte', also signed, titled, and dated 1968 on the back.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#400Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.
#120Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met in briolet geslepen half edelsteen.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with briolette-cut semi-precious stones.No longer availableDim. 9,27 gEstimate: € 500 / 600 -
#151Een verzilverd metalen koffie-en theeservies. Koffiepot, theepot, suikerpot, melkpot en dienblad. Georgian stijl.
A silver-plated coffee and tea set. Includes coffee pot, teapot, sugar bowl, creamer, and tray. Georgian style.No longer availableDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#517Een grote collectie viewmasters en toebehoren. Waaronder originele ‘Sawyer's Kodachrome Reels’, en ook Dora The Explorer uit 2003. We voegen er een Gaf Pana-vue automatic en een oude bakelieten viewmaster aan toe (lichte herstelling nodig)
A large collection of View-Masters and accessories. Including original 'Sawyer's Kodachrome Reels', and also Dora The Explorer from 2003. We are adding a Gaf Pana-vue automatic and an old Bakelite View-Master (minor repair needed).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#402“Fur Toy”. Toegeschreven aan Keith Haring. Met certificering op keerzijde.
"Fur Toy". Attributed to Keith Haring. Certification on reverse.No longer availableDim. 11 x 20 cmEstimate: € 200 / 220 -
#460Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een centrale smaragd van 3,6 ct. en 28 diamant baguettes top Wesselton G VS1 van 2,20 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a 3.6 ct central emerald and 28 baguette-cut diamonds top Wesselton G VS1 totaling 2.20 ct.No longer availableDim. 9,33 gEstimate: € 3700 / 4000 -
#182Leo FranssenPeriod: 1905 - 1990“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd L. Franssen.
"Flower still life", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed L. Franssen.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 150 / 200