Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #448

    Bronzen beeldje van een moeder en kind. In de stijl van Nic Jonk. Niet getekend.

    Bronze statue of a mother and child. In the style of Nic Jonk. Not signed.
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #27
    Dresden

    Een set van 2 wit porseleinen engeltjes, gemerkt Dresden.

    A set of 2 white porcelain angels, marked Dresden.
    Dim. h 14.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229

    Een 19e eeuws massief eikenhouten kastje met 1 deur en 1 lade.

    A 19th-century solid oak cabinet with 1 door and 1 drawer.
    Dim. 117 x 87 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #569

    Een kleine geslepen spiegel in vergulde kader met kuif.

    A small cut-glass mirror in a gilded frame with crest.
    Dim. 59 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #521
    Märklin HO

    Een lot van 22 Märklin wagons bestaande uit 4 voor personenvervoer en 19 voor goederentransport.

    A lot of 22 Märklin wagons consisting of 4 for passenger transport and 19 for freight transport.
    Estimate: € 40 / 60
  • #111
    Period: 1961

    Bijbel van Borso d'Este, reproductie van het 15e eeuws handschrift bestaande uit twee delen. Gedrukt in zwart-wit met geselecteerde pagina’s in kleur. Uitgegeven door Banca Polular di bergamo ter gelegenheid van de 80ste verjaardag van Paus Johannes XXIII.

    Bible of Borso d'Este, reproduction of the 15th-century manuscript in two parts. Printed in black and white with selected pages in color. Published by Banca Polular di Bergamo on the occasion of the 80th birthday of Pope John XXIII.
    Dim. 42/32 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #559

    “Sint Gummariskerk te Lier”, een tekening, potlood en gouache op paneel, niet gesigneerd.

    "Saint Gummarus Church in Lier," a drawing, pencil and gouache on panel, not signed.
    Dim. 39 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #402

    “Fur Toy”. Toegeschreven aan Keith Haring. Met certificering op keerzijde.

    "Fur Toy". Attributed to Keith Haring. Certification on reverse.
    Dim. 11 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #598

    Dekselpot in blauw-wit Chinees porcelein, met langlevenstekens in het decor.

    Covered pot in blue and white Chinese porcelain, decorated with longevity symbols.
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #135

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een briljanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18kt yellow gold ring set with diamonds and sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #98
    Val Saint Lambert

    Kelkvormige vaas, Doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Met etiket. Kleine schilferschade op 1 ruit en aan onderrand.

    Chalice-shaped vase, transparent cut and purple doubled. Val Saint Lambert crystal. With label. Small chipping on 1 pane and at lower edge.
    Dim. Hoogte 24, Ø 17.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #38

    Paar Bassano wandvazen. Versierd met putti en bloemen. Kleine schade aan enkele bloemenblaadjes.

    Pair of Bassano wall vases. Decorated with putti and flowers. Minor damage to some flower petals.
    Dim. H 37, B 30 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00