Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #193

    Lot van drie klaroenen met militair embleem. 1 mondstuk manco.

    Lot of three bugles with military emblem. 1 mouthpiece missing.
    Dim. Lengte 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Roland Devolder

    ‘Zittende vrouwen met witte objecten’, ingekleurde ets, opgehoogd met verf. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Sitting women with white objects', colored etching, heightened with paint. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 33/49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150

    Een 18 kt witgouden armband bezet met 52 briljanten top Wesselton F VVS1 van 6,15 ct.

    An 18 kt white gold bracelet set with 52 brilliant-cut diamonds top Wesselton F VVS1 totaling 6.15 ct.
    Dim. 25,70 g
    Estimate: € 5300 / 5500
  • #331
    Jimi Hendrix

    Een lot van 5 Jimi Hendric lp’s. The eternal fire of Jimi Hendrix with Curtis Knight, Rainbow bridge, Band of Gypsys, 20 golden pieces of en The great Jimi Hendrix in New York.

    A lot of 5 Jimi Hendrix LPs. The eternal fire of Jimi Hendrix with Curtis Knight, Rainbow Bridge, Band of Gypsys, 20 golden pieces of, and The great Jimi Hendrix in New York.
    Estimate: € 30 / 50
  • #108
    Herend Hungary

    Een porseleinen vaas, Herend gemerkt, Empire stijl met vergulde delen, op leeuwenpootjes.

    A porcelain vase, marked Herend, Empire style with gilded parts, on lion's paw feet.
    Dim. h 19 x Ø 20.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, roodbruin gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.

    A vase made of cut crystal, colored red-brown throughout. Marked at the bottom and with a label.
    Dim. Hoogte 30, Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #368
    Yves Lohé
    Period: 1947 - ....

    “Papillon”, een beeld van brons en glaspasta, gesigneerd Lohé. Met bijhorend certificaat.

    "Papillon", a sculpture in bronze and glass paste, signed by Lohé. Comes with a certificate.
    Dim. 24.5 x 30 x 18 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #532
    Juliaan Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Tussen de bomen”, een tekening, kleurpotlood op papier, gesigneerd Severin.

    "Among the trees", a drawing, colored pencil on paper, signed by Severin.
    Dim. 38 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459
    Salvador Dali
    Period: 1969

    Kleurenlitho gedrukt in de Draeger werkplaats. Gesigneerd met de droge stempel van Dali. Nr 1513 van 1700 exemplaren, genummerd in potlood. Gemaakt in opdracht van SNCF.

    Color lithograph printed in the Draeger workshop. Signed with Dali's embossed dry stamp. Number 1513 of 1700 copies, numbered in pencil. Commissioned by SNCF.
    Dim. 53.5/37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #383
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0914.

    "Tintin", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 0914.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #206

    Een verlengbare ronde massief houten tafel met centrale gesculpteerde voet? Inclusief 4 verlengstukken.

    An extendable round solid wood table with central carved foot. Includes 4 extension pieces.
    Dim. h 71 x Ø 112 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #49
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘Keukentafereel’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend rechtsonder; Rom. Malfliet.

    ‘Kitchen scene’. Oil paint on panel. Signed lower right; Rom. Malfliet.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00