#287“Verblinde figuren.” Een paar keramische sculpturen. Draagt monogram E.C.
"Des figures aveugles." Une paire de sculptures en céramique. Porte monogramme EC.No longer availableDim. L: 40-42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Marine. Impressionistisch olieverfschilderij in gedempte tonen. Onleesbaar getekend.
Marine. Impressionistic oil painting in muted tones. Indecipherably signed.No longer availableDim. 49/70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#5Een 18 kt geelgouden schakelketting met fijne staafjes.
An 18 kt yellow gold link chain with delicate bars.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 160 / 200 -
#388Oud Boeddhabeeld van metaal.
Old Buddha statue made of metal.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 250 / 350 -
#169Yuliy Yulevich KleverBomengroep. Grafiet op paneel. Getekend; Klever, 1903.
#178Skeletklok in gotische stijl onder glazen stolp.
Skeleton clock in Gothic style under glass dome.No longer availableDim. H 50, B 33 cmEstimate: € 250 / 350 -
#157Japanse legermotor, met vuureffect. Opwindbaar vintage speelgoed met vuursteentje. In prachtige vintage staat.
#405Een oude bronzen receptiebel.
#493Een blauwe aardewerken kom met decor van vissen.
#37ChristofleEen verzilverde art nouveau vaas, gemerkt Christofle.
#62Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Herderin met hond en schapen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Henry Schouten.
#425Een massief houten salontafel met glazen blad.
A solid wooden coffee table with a glass top.No longer availableDim. 45 x 120 x 120 cmEstimate: € 80 / 120