Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #421

    Vrouwelijke naakten, drie beeldjes van brons, koper en ijzer. Niet getekend.

    s. Lot of three sculptures in bronze, copper, and iron. Not signed.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #574
    Frans Luyckx

    “Cactus bij glasraam”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Cactus by stained glass window", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #208

    Een antieke metalen wieg, circa 1900.

    An antique metal crib, circa 1900.
    Dim. 175 x 106 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #234
    Leo Spanoghe

    “Canal à Bruges”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Leo Spanoghe.

    "Canal in Bruges", a painting, oil on panel, signed Leo Spanoghe.
    Dim. 33 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #459
    Salvador Dali
    Period: 1969

    Kleurenlitho gedrukt in de Draeger werkplaats. Gesigneerd met de droge stempel van Dali. Nr 1513 van 1700 exemplaren, genummerd in potlood. Gemaakt in opdracht van SNCF.

    Color lithograph printed in the Draeger workshop. Signed with Dali's embossed dry stamp. Number 1513 of 1700 copies, numbered in pencil. Commissioned by SNCF.
    Dim. 53.5/37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #336

    Een set van 3 vintage bijzettafeltjes, messing en geslepen glas.

    A set of 3 vintage side tables, brass and cut glass.
    Dim. 49 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #505

    Hoekvitrinekast met messingen ornamenten en beschilderd paneel, in Louis-Philippe stijl.

    Corner display cabinet with brass ornaments and painted panel, in the Louis-Philippe style.
    Dim. H 144, B 65, D 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #13

    Een paar kemphanen en een koppel fazanten. Verchroomd metaal.

    A pair of fighting cocks and a pair of pheasants. Chromed metal.
    Dim. Hoogte 27.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #596

    Een massief eikenhouten console met gesculpteerde delen.

    A solid oak console with sculpted parts.
    Dim. 70 x 80 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #277

    “Verborgen figuren.” Keramisch werk.

    "Personnages cachés". Sculpture en céramique.
    Dim. 22 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #323
    Deep Purple

    Een lot van 3 lp’s, Deep Purple. -Deep Purple, SHVL 759, 1969, UK. -Come taste the band, 5C 064 97044. -Who de we think we are,5C062 94140.

    A lot of 3 LPs, Deep Purple. - Deep Purple, SHVL 759, 1969, UK. - Come taste the band, 5C 064 97044. - Who do we think we are, 5C062 94140.
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00