Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #357
    Märklin HO

    Märklin 7051 H0 Elektrisch bedienbare kraan met magneet, in zijn originele doos.

    Märklin 7051 H0 Electrically operated crane with magnet, in its original box.
    Estimate: € 40 / 60
  • #376
    Fagerhultz

    Dim. h 135 x Ø 40 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #265

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #592

    “Campbell’s”. Litho naar Andy Warhol, draagt een handtekening.

    "Campbell’s". Lithograph after Andy Warhol, bearing a signature.
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #588

    Een metalen salontafel, midden jaren 60 van de vorige eeuw, op tulpenvoet. In vintage staat.

    A metal coffee table from the mid-1960s, on a tulip base. In vintage condition.
    Dim. h 40 x Ø 75 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #399
    Roland Devolder

    ‘Hangend in de touwen’. Monochrome ets, getekend; Devolder. Het vierde exemplaar uit een oplage van 50.

    'Hanging in the ropes'. Monochrome etching, signed; Devolder. The fourth copy out of an edition of 50.
    Dim. 27/36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #573

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #151

    Een verzilverd metalen koffie-en theeservies. Koffiepot, theepot, suikerpot, melkpot en dienblad. Georgian stijl.

    A silver-plated coffee and tea set. Includes coffee pot, teapot, sugar bowl, creamer, and tray. Georgian style.
    Dim. Hoogte 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #482

    ‘Roeibootjes op de oude Durme te Hamme’. Aquarel in frisse lentetinten, getekend Rom. Malfliet. In gepatineerde gilberkleurige kader.

    'Rowboats on the old Durme in Hamme'. Watercolor in fresh spring colors, signed Rom. Malfliet. In a patinated gilded frame.
    Dim. 33/49 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #165

    Een parelhalssnoer in verschillend getinte beige barokparels.

    A pearl necklace of various colors of beige baroque pearls.
    Dim. L: 27 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #459
    Salvador Dali
    Period: 1969

    Kleurenlitho gedrukt in de Draeger werkplaats. Gesigneerd met de droge stempel van Dali. Nr 1513 van 1700 exemplaren, genummerd in potlood. Gemaakt in opdracht van SNCF.

    Color lithograph printed in the Draeger workshop. Signed with Dali's embossed dry stamp. Number 1513 of 1700 copies, numbered in pencil. Commissioned by SNCF.
    Dim. 53.5/37 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00