• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #251
    Bing & Grondahl

    “Dansende schoolkinderen”, een porseleinen groep, gemerkt Bing & Grondahl.

    "Dancing school children", a porcelain group, marked Bing & Grondahl.
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #225

    Een parelhalssnoer van rood koraal met zilveren veiligheidsketting.

    A pearl necklace of red coral with a silver safety chain.
    Dim. L: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378
    Märklin HO

    Märklin HO, een lot van 3 wagons voor personenvervoer, nrs 43100, 43110 en 43119, in nieuwstaat met hun originele verpakking.

    Märklin HO, a lot of 3 passenger wagons, numbers 43100, 43110, and 43119, in mint condition with their original packaging.
    Estimate: € 50 / 75
  • #167

    Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.

    Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.
    Dim. H 36, B 46, D 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #223

    Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.

    An antique Chinese elm wood two-door cabinet.
    Dim. 75 x 73 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #140

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met vier diamanten in markies geslepen van +- 0,40 ct. en één diamant van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with four marquise-cut diamonds of approximately 0.40 ct. each, and one diamond of approximately 0.50 ct., and round brilliants with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 5,76 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #57
    Val Saint Lambert

    Grote conische vaas, doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Resten van etiket aanwezig.

    Large conical vase, transparent cut and purple overlaid. Val Saint Lambert crystal. Remnants of label present.
    Dim. Hoogte 30.5, Ø 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #554
    Albert Likeke Mongita
    Period: 1916-1985

    Kleurrijk straatbeeld. Olieverf op doek in impasto. Getekend; A. Mongita. Albert Likeke Mongita, ook wel bekend als Mongita Likeke was een acteur, schilder en regisseur uit de Democratische Republiek Congo.

    Colorful street scene. Oil on canvas with impasto. Signed; A. Mongita. Albert Likeke Mongita, also known as Mongita Likeke, was an actor, painter, and director from the Democratic Republic of Congo.
    Dim. 24.5/20 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #211

    Icoon met zilver bekleed en deels verguld. Kopie naar antiek Byzantijns voorbeeld.

    Icon covered in silver and partially gilded. Copy of an antique Byzantine model.
    Dim. 19/15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #274

    "Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #182
    Leo Franssen
    Period: 1905 - 1990

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd L. Franssen.

    "Flower still life", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed L. Franssen.
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00