Other lots in this auction
-
#421Vrouwelijke naakten, drie beeldjes van brons, koper en ijzer. Niet getekend.
s. Lot of three sculptures in bronze, copper, and iron. Not signed.No longer availableDim. Hoogte 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#574Frans Luyckx“Cactus bij glasraam”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.
"Cactus by stained glass window", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#342André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.No longer availableDim. 48/36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#208Een antieke metalen wieg, circa 1900.
An antique metal crib, circa 1900.No longer availableDim. 175 x 106 x 56 cmEstimate: € 50 / 75 -
#234Leo Spanoghe“Canal à Bruges”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Leo Spanoghe.
"Canal in Bruges", a painting, oil on panel, signed Leo Spanoghe.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#459Salvador DaliPeriod: 1969Kleurenlitho gedrukt in de Draeger werkplaats. Gesigneerd met de droge stempel van Dali. Nr 1513 van 1700 exemplaren, genummerd in potlood. Gemaakt in opdracht van SNCF.
Color lithograph printed in the Draeger workshop. Signed with Dali's embossed dry stamp. Number 1513 of 1700 copies, numbered in pencil. Commissioned by SNCF.No longer availableDim. 53.5/37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#336Een set van 3 vintage bijzettafeltjes, messing en geslepen glas.
A set of 3 vintage side tables, brass and cut glass.No longer availableDim. 49 x 60 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#505Hoekvitrinekast met messingen ornamenten en beschilderd paneel, in Louis-Philippe stijl.
Corner display cabinet with brass ornaments and painted panel, in the Louis-Philippe style.No longer availableDim. H 144, B 65, D 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13Een paar kemphanen en een koppel fazanten. Verchroomd metaal.
A pair of fighting cocks and a pair of pheasants. Chromed metal.No longer availableDim. Hoogte 27.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Een massief eikenhouten console met gesculpteerde delen.
A solid oak console with sculpted parts.No longer availableDim. 70 x 80 x 50 cmEstimate: € 50 / 75 -
#277“Verborgen figuren.” Keramisch werk.
"Personnages cachés". Sculpture en céramique.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#323Deep PurpleEen lot van 3 lp’s, Deep Purple.-Deep Purple, SHVL 759, 1969, UK.-Come taste the band, 5C 064 97044.-Who de we think we are,5C062 94140.
A lot of 3 LPs, Deep Purple.- Deep Purple, SHVL 759, 1969, UK.- Come taste the band, 5C 064 97044.- Who do we think we are, 5C062 94140.No longer availableEstimate: € 30 / 50

