• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #9

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ladenkastje.

    A 19th-century solid oak chest of drawers.
    Dim. 31 x 36 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388

    Oud Boeddhabeeld van metaal.

    Old Buddha statue made of metal.
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #6

    Rustieke salontafel met smeedijzer onderstel en massief houten blad.

    Rustic coffee table with wrought iron base and solid wood top.
    Dim. Hoogte 54, Ø 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Een blauwe aardewerken kom met decor van vissen.

    A blue earthenware bowl with fish decoration.
    Dim. H: 11 cm Ø 17 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #312
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    ‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".

    'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".
    Dim. 43/54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #299

    Een antieke eiken cafétafel met één lade. Schade van de kat aan één poot.

    An antique oak pub table with one drawer. Damage from the cat on one leg.
    Dim. 69 x 115 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407
    Kullmann

    Een set van 2 Hollywood Regency tafellampen, gemerkt Kullmann, plexiglas en messing.

    A set of 2 Hollywood Regency table lamps, marked Kullmann, plexiglass and brass.
    Dim. h 49 cm (voet)
    Estimate: € 200 / 300
  • #298
    Porceleyne Fles

    Een bolvaas in Delfts blauw, gemerkt De Porceleyne Fles.

    A spherical vase in Delft blue, marked De Porceleyne Fles.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #300

    Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.

    A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.
    Dim. 54 x 84 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #47
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, roodbruin gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.

    A vase made of cut crystal, colored red-brown throughout. Marked at the bottom and with a label.
    Dim. Hoogte 30, Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #230

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #131
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00