Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #425

    Een massief houten salontafel met glazen blad.

    A solid wooden coffee table with a glass top.
    Dim. 45 x 120 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536

    Chesterfield “love seat” in mooie vintage staat en met prachtig ouderdomspatina.

    Chesterfield "love seat" in beautiful vintage condition with a lovely aged patina.
    Dim. H 98, B 155, D 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #100

    Een Tahiti parelhalssnoer met 18 kt witgouden slot en met bijpassende oorbellen bezet met twee Tahiti parels van 12 mm en twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    A Tahitian pearl necklace with an 18 kt white gold clasp, accompanied by matching earrings set with two Tahitian pearls of 12 mm each and two diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. Ø 11,50 mm L: 46 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #473

    Nigeriaans voorouderbeeld. Gepatineerde terracotta.

    Nigerian ancestor figure. Patinated terracotta.
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420
    Baume & Mercier Genève

    Een 18 kt geelgouden dameshorloge met lederen polsband.

    An 18 kt yellow gold ladies watch with a leather wristband.
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #435

    Een oude messingen bartrolley met glazen bladen.

    An antique brass bar cart with glass shelves.
    Dim. 73 x 73 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #74

    ‘Na het strijdgewoel’. Britse en Schotse soldaten hergroeperen na de strijd. 19e eeuws olieverfschilderij op doek. Niet getekend. Met stempel op de rug; E. Warren, Stoke Newington.

    'After the Battle'. British and Scottish soldiers regrouping after the battle. 19th-century oil painting on canvas. Not signed. With stamp on the back; E. Warren, Stoke Newington.
    Dim. 61/91 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #573

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97
    C. Adamis

    Een antieke wereldbol, C. Adamis Erdglobus von H. Kiepert, Berlin 1870. Los in nadien gemaakte houten voet.

    An antique globe, C. Adam's Erdglobus by H. Kiepert, Berlin 1870. Resting in a subsequently made wooden base.
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #344
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #186

    Een set van 6 antieke stoelen met opnieuw beklede zitting.

    A set of 6 antique chairs with reupholstered seats.
    Dim. 94 x 50 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555

    Een lot van 6 handgeknoopte oosterse tapijten met sleet, voor restauratie.

    A lot of 6 hand-knotted Oriental rugs with wear, for restoration.
    Dim. l 180 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00