Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #242

    Een geslepen spiegel in vergulde kader.

    A cut mirror in a gilded frame.
    Dim. 108 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #65
    Longines

    Een 18 kt geelgouden zakhorloge. Met inscriptie jubileum 1898 - 1950. 10 Grands Prix.

    An 18 kt yellow gold pocket watch. With inscription anniversary 1898 - 1950. 10 Grand Prix.
    Dim. Bruto: 69,63 g Ø 5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #553

    Lot Aziatisch brons: twee Japanse koro’s, een Chinese coupe op drie pootjes, met draken versierd (onderaan gemerkt) en een klein Tibetaans Boeddhabeeldje.

    Lot Asian bronze: two Japanese incense burners, a Chinese footed bowl, adorned with dragons (marked at the bottom), and a small Tibetan Buddha figurine.
    Estimate: € 100 / 120
  • #524
    Van Leemput

    ‘Langgevelhoeve’, een impasto gezet oliverfschilderij op doek. Getekend Van Leemput.

    'Long facade farm', an impasto oil painting on canvas. Signed by Van Leemput.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #312
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    ‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".

    'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".
    Dim. 43/54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538

    Afrikaans tribaal object bestaande uit een lederen ‘emmer’ op benen, gedecoreerd met apenschedels en de snavel van een hoornvogel. Op het deksel een koperen zonnemasker.

    African tribal object consisting of a leather 'bucket' on legs, decorated with monkey skulls and the beak of a hornbill. On the lid, a copper sun mask.
    Dim. Hoogte 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #307
    Gouda Holland

    “Gouda Holland”, een lot van 7 stuks meerkleurig plateel bestaande uit een schenkkan, een grote schaal, een karaf, een vaas en 3 schaaltjes, decors Regina, Marang en Karta.

    "Gouda Holland," a lot of 7 pieces of multi-colored earthenware consisting of a pitcher, a large bowl, a decanter, a vase, and 3 dishes, with decals Regina, Marang, and Karta.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #594
    Piet Vandeputte

    “Stilleven met groenten”, een aquarel, gesigneerd Piet Vandeputte en gedateerd 2000.

    "Still life with vegetables," a watercolor, signed by Piet Vandeputte and dated 2000.
    Dim. 53 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #466

    Een retro staanlamp, verchroomd metalen onderstel en 2 oranje bollampen.

    A retro floor lamp, chromed metal base with 2 orange globe lights.
    Dim. h 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    Tweedeurs hoekkast in klassieke stijl.

    Two-door corner cabinet in a classic style.
    Dim. H 178, B 62, D 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #337

    Kruik in gepolychromeerd Sancai aardewerk. versierd met amfibiën en mythologische maskers.

    Jar in polychrome Sancai pottery. Decorated with amphibians and mythological masks.
    Dim. Hoogte 32, Ø 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Een blauwe aardewerken kom met decor van vissen.

    A blue earthenware bowl with fish decoration.
    Dim. H: 11 cm Ø 17 cm.
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00