#20Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een parel.
#543Kraagvaas van Chinees porselein, famille rose decor.
#587Een massief eikenhouten cafétafel.
#11Bronzen beeldje van een herdersjongen met hond. Gemonteerd op een marmeren sokkel. Gesigneerd op de voet.
#447Bronzen beeldje van een Indische danseres met een papegaai op de schouder.
#470Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. HVS2.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.58 ct. HVS2.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 900 / 1000 -
#441“Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.
#225Een parelhalssnoer van rood koraal met zilveren veiligheidsketting.
A pearl necklace of red coral with a silver safety chain.No longer availableDim. L: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175Must de Cartier QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge.
A stainless steel women's watch.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#433Bronzen beeld van een zittende Japanse krijger. Eerste helft 20e eeuw.
#290Een ovale massief eikenhouten gateleg tafel.
An oval solid oak gateleg table.No longer availableDim. 74 x 140 x 96 cmEstimate: € 50 / 75