• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #86

    Klassieke zesdeurs vitrinekast, zonder legplanken.

    Classic six-door display cabinet, without shelves.
    Dim. H 223, B 210, D 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #441

    “Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.

    "Mother and child", African artwork, sculpted stone.
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #462
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, gouache op papier, gesigneerd Valckx.

    "Flower still life," a painting, gouache on paper, signed Valckx.
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #342
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #417
    Herman Muys
    Period: 1944 - ....

    “Moon face”, een keramisch beeld, gesigneerd Herman Muys.

    "Moon face," a ceramic sculpture, signed by Herman Muys.
    Dim. 43 x 26 x 13 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #279

    Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.

    A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.
    Dim. 3 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #371
    Vic Gentils

    “Triptiek”. Deels vernikkeld koper. Gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren.

    "Triptych". Partly nickel-plated copper. Signed and numbered out of 25 copies.
    Dim. 13 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #51
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas met getorste ribben, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt. Schilferschade aan de rand en onderaan.

    A crystal vase with twisted ribs, colored green throughout the mass. Marked at the bottom. Flake damage at the rim and bottom.
    Dim. Hoogte 28, Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250
  • #248
    Chambord

    Een grote vintage glazen schaal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Chambord’.

    A large vintage glass bowl, green in color, marked with label 'Chambord'.
    Dim. 16 x 74 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #180

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.20ct.
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #573

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00