Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #492
    Charles Delporte
    Period: 1928 - 2012

    “Composition surréaliste”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat ‘Delporte’ en genummerd 87/150.

    "Surrealist composition," a color lithograph, signed outside the plate 'Delporte' and numbered 87/150.
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een paar vazen van blauw en wit Chinees porselein met een Ducai decor van bloemen en de symbolen van het lange leven.

    A pair of blue and white Chinese porcelain vases with a floral decor and symbols of longevity.
    Dim. Hoogte 36.5, Ø 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #5

    Een 18 kt geelgouden schakelketting met fijne staafjes.

    An 18 kt yellow gold link chain with delicate bars.
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #553

    Lot Aziatisch brons: twee Japanse koro’s, een Chinese coupe op drie pootjes, met draken versierd (onderaan gemerkt) en een klein Tibetaans Boeddhabeeldje.

    Lot Asian bronze: two Japanese incense burners, a Chinese footed bowl, adorned with dragons (marked at the bottom), and a small Tibetan Buddha figurine.
    Estimate: € 100 / 120
  • #501

    Bronzen wandlamp met drie armen, in barokke stijl.

    Bronze wall lamp with three arms, in Baroque style.
    Dim. H 49, B 49, D 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #150

    Een 18 kt witgouden armband bezet met 52 briljanten top Wesselton F VVS1 van 6,15 ct.

    An 18 kt white gold bracelet set with 52 brilliant-cut diamonds top Wesselton F VVS1 totaling 6.15 ct.
    Dim. 25,70 g
    Estimate: € 5300 / 5500
  • #532
    Juliaan Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Tussen de bomen”, een tekening, kleurpotlood op papier, gesigneerd Severin.

    "Among the trees", a drawing, colored pencil on paper, signed by Severin.
    Dim. 38 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.

    A set of 4 cut glass goblets on a pedestal. Elegant and tall.
    Dim. Hoogte 48, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #407
    Kullmann

    Een set van 2 Hollywood Regency tafellampen, gemerkt Kullmann, plexiglas en messing.

    A set of 2 Hollywood Regency table lamps, marked Kullmann, plexiglass and brass.
    Dim. h 49 cm (voet)
    Estimate: € 200 / 300
  • #244
    Willem Dolphyn
    Period: 1980

    Proefdruk ‘WINTER’. Ets van Willem Dolphyn. De drie koningen op tocht door een sneeuwlandschap met knotwilgen. Getekend binnen en buiten de plaat.

    Proof print 'WINTER'. Etching by Willem Dolphyn. The three kings on a journey through a snow landscape with pollard willows. Signed inside and outside the plate.
    Dim. 33/27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #111
    Period: 1961

    Bijbel van Borso d'Este, reproductie van het 15e eeuws handschrift bestaande uit twee delen. Gedrukt in zwart-wit met geselecteerde pagina’s in kleur. Uitgegeven door Banca Polular di bergamo ter gelegenheid van de 80ste verjaardag van Paus Johannes XXIII.

    Bible of Borso d'Este, reproduction of the 15th-century manuscript in two parts. Printed in black and white with selected pages in color. Published by Banca Polular di Bergamo on the occasion of the 80th birthday of Pope John XXIII.
    Dim. 42/32 cm
    Estimate: € 120 / 150

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00