Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #166

    Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deuren boven en onderaan 3 laden.

    A wooden secretary display cabinet. 2 doors above and 3 drawers below.
    Dim. H 192, B 98, D 53 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #92

    “Rhino”. Verdieten beeldje, gemerkt Moremi. Afrikaans werk, Botswana.

    "Rhino". Verdite statue, marked Moremi. African work, Botswana.
    Dim. L. 23.5 cm
    Estimate: € 100 / 15
  • #419

    “Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.

    "Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India.
    Dim. 21 x 25.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #17

    Een set van 3 verzilverd metalen kandelaars, niet gemerkt.

    A set of 3 silver-plated metal candlesticks, unmarked.
    Dim. h h 20 x l 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #481

    Een lot van 3 blauw-witte Chinees porseleinen bordjes, 19e eeuws, in Kangxi stijl. Eén bordje heeft een stervormige haarlijnscheur. Toegevoegd een blauw-wit porseleinen bord met floraal decor.

    A lot of 3 blue and white Chinese porcelain plates, 19th century, in Kangxi style. One plate has a star-shaped hairline crack. Also included is a blue and white porcelain plate with floral decoration.
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134
    Marcel Pire

    Stilleven met voeding als thema, waaronder een gans, oesters en keukengerei. Olie op doek getekend Marcel Pire. Leerling van Jean Delville en Alfred Bastien aan de Academie van Brussel. Stelt in 1937 tentoon op het Salon des Indépendants.

    Still life with food as a theme, including a goose, oysters, and kitchen utensils. Oil on canvas by Marcel Pire. Student of Jean Delville and Alfred Bastien at the Academy of Brussels. Exhibited at the Salon des Indépendants in 1937.
    Dim. 90/120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #112
    Hilaire Bals

    “Kippen aan het schuurtje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bals.

    "Chickens by the shed", a painting, oil on panel, signed H. Bals.
    Dim. 28 x 35 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #5

    Een 18 kt geelgouden schakelketting met fijne staafjes.

    An 18 kt yellow gold link chain with delicate bars.
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #484
    Roland De Volder

    Monochrome ets, exemplaar van de kunstenaar. Getekend buiten de plaat. Roland De Volder, Belgische kunstenaar geboren te Oostende in 1938. Hij volgde zijn opleiding aan de Academie te Gent.

    Monochrome etching, artist's proof. Signed outside the plate. Roland De Volder, Belgian artist born in Ostend in 1938. He studied at the Academy in Ghent.
    Dim. 28/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #425

    Een massief houten salontafel met glazen blad.

    A solid wooden coffee table with a glass top.
    Dim. 45 x 120 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #163
    Louis Ernest Barrias

    Bronzen beeld van een jonge vrouw. Donkerbruin patina. Gesigneerd L. Barrias en met de naam van de gieterij: Susse Frères Ed.

    Bronze statue of a young woman. Dark brown patina. Signed L. Barrias and with the foundry mark: Susse Frères Ed.
    Dim. H. 57,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #359

    “Wild Horses”, een schilderij, lakverf op aluminium, niet gesigneerd.

    "Wild Horses", a painting, lacquer on aluminum, not signed.
    Dim. 90 x 208 cm
    Estimate: € 150 / 250

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00