Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #180

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.20ct.
    Dim. 3,18 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #441

    “Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.

    "Mother and child", African artwork, sculpted stone.
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #358
    Märklin HO

    Een lot van 28 wagons, nrs. 4604, 4520, 4520, 4659, 4626, 4024, 4078, 4517, 4628, 4418, 4431, 4647, 4431, 4693, 4664, 4417, 4074, 4665, 4565, 4503, 4663, 4474, 4442, 4520, 4103, 4631, 4415 en 4617.

    A lot of 28 carriages, nos. 4604, 4520, 4520, 4659, 4626, 4024, 4078, 4517, 4628, 4418, 4431, 4647, 4431, 4693, 4664, 4417, 4074, 4665, 4565, 4503, 4663, 4474, 4442, 4520, 4103, 4631, 4415 and 4617.
    Estimate: € 100 / 150
  • #500

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een lab-grown briljant van 2,10 ct. E. VS1. Met IGI certificaat.

    An 18 kt white gold ring set with a lab-grown brilliant-cut diamond of 2.10 ct. E. VS1. With IGI certificate.
    Dim. 3,73 g
    Estimate: € 2600 / 3000
  • #280

    Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.

    An old solid oak coffee table with 2 drawers.
    Dim. 47 x 121 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #53

    Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.

    Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.
    Dim. 30/25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #315
    Dior, MPH en M&M Qwartz

    Drie verschillende roestvrij stalen dameshorloges.

    Three different stainless steel women's watches.
    Estimate: € 100 / 150
  • #335

    Kunstobject door Francois Blommaerts. Getuft tapijt op halfronde marmeren basis.

    Art object by Francois Blommaerts. Tufted carpet on a semi-circular marble base.
    Dim. B 157, H 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #541

    Afrikaans Baoule moederschapsbeeld.

    African Baoule maternity figure.
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #257
    Wiskemann

    Een lot verzilverd metalen keukengerei, gemerkt Wiskemann, bestaande uit: 5 schalen, 2 kleine terrines, een sauskom, een sauslepel, 2 taartschepjes, een suikertang en een theeschaaltje in 2 delen.

    A lot of silver-plated kitchenware, marked Wiskemann, including: 5 bowls, 2 small tureens, a sauce boat, a sauce ladle, 2 cake servers, a sugar tong, and a two-part tea strainer.
    Dim. 57 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    Dim. 70 x 99 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #318
    W. Germany

    Een set van 2 identieke keramische vazen, circa 1950, gemerkt W. Germany en genummerd 120835.

    A set of 2 identical ceramic vases, circa 1950, marked W. Germany and numbered 120835.
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00