Other lots in this auction
-
#86Klassieke zesdeurs vitrinekast, zonder legplanken.
Classic six-door display cabinet, without shelves.No longer availableDim. H 223, B 210, D 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#441“Moeder en kind”, Afrikaans werk, gebeeldhouwd steen.
"Mother and child", African artwork, sculpted stone.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Bloemenstilleven”, een schilderij, gouache op papier, gesigneerd Valckx.
"Flower still life," a painting, gouache on paper, signed Valckx.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 75 -
#342André DondersPeriod: 1984Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA).Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.
Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.No longer availableDim. 48/36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#417Herman MuysPeriod: 1944 - ....“Moon face”, een keramisch beeld, gesigneerd Herman Muys.
"Moon face," a ceramic sculpture, signed by Herman Muys.No longer availableDim. 43 x 26 x 13 cmEstimate: € 250 / 300 -
#279Een lot van 6 blauw-wit Chinees porseleinen inktstelletjes, laat Qing dynastie.
A lot of 6 blue and white Chinese porcelain inkwells, late Qing dynasty.No longer availableDim. 3 x 8 cmEstimate: € 100 / 150 -
#371Vic Gentils“Triptiek”. Deels vernikkeld koper. Gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren.
"Triptych". Partly nickel-plated copper. Signed and numbered out of 25 copies.No longer availableDim. 13 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51Val Saint LambertEen kristallen vaas met getorste ribben, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt. Schilferschade aan de rand en onderaan.
A crystal vase with twisted ribs, colored green throughout the mass. Marked at the bottom. Flake damage at the rim and bottom.No longer availableDim. Hoogte 28, Ø 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#302Ward BlankersEen massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.
A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.No longer availableDim. h 66 cm zonder sokkelEstimate: € 200 / 250 -
#248ChambordEen grote vintage glazen schaal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Chambord’.
A large vintage glass bowl, green in color, marked with label 'Chambord'.No longer availableDim. 16 x 74 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#180Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.20ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 500 / 600 -
#573Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.
A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.No longer availableDim. 214 x 107 x 54 cmEstimate: € 80 / 120

