Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
Dim. H 154, B 158, D 64 cm
SKU: 2904250116.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 350 / 450

  • #156

    Een massief eikenhouten schildersezel, in de hoogte verstelbaar met hendel. Bijgevoegd een houten schilderspallet.

    A solid oak painting easel, adjustable in height with a handle. Also includes a wooden painter's palette.
    Dim. H 202, B 67, D 656 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #569

    Een kleine geslepen spiegel in vergulde kader met kuif.

    A small cut-glass mirror in a gilded frame with crest.
    Dim. 59 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #332
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    Landschapje, olie op doek. Verkleefd op paneel. Getekend A. De Laet.

    Landscape painting, oil on canvas. Glued to panel. Signed A. De Laet.
    Dim. 25/34.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #590

    Een lot juwelen van malachiet waaronder twee armbanden en vier hangertjes.

    A lot of malachite jewelry including two bracelets and four pendants.
    Estimate: € 50 / 100
  • #207

    Een grote knobbelvaas in Delfts Blauw aardewerk, gemerkt.

    A large bulbous vase in Delft Blue earthenware, marked.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #365
    Kinkeldey Leuchten

    Een midcentury modern kroonluchter in verchroomd metaal en kristal met 2 bijbehorende wandlampen en reserve kristallen lamellen.

    A midcentury modern chandelier in chrome-plated metal and crystal with 2 matching wall lamps and spare crystal prisms.
    Dim. h 105 x Ø 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #296

    An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #423

    Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.

    Buddha as a rider of an elephant. Bronze figurine.
    Dim. H 18, L 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #233

    Een koperen patrijspoort in houten kastje ingebouwd als wandlamp.

    A brass porthole built into a wooden box transformed into a wall lamp.
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #333
    King Crimson

    In The Court Of The Crimson King (An Observation By King Crimson) Columbia – 1 C 062-91 093 Germany, 1970, NM

    Estimate: € 40 / 60
  • #537

    Een lot van 13 borden in Japans Imari porselein (me o.a. drakendecor), vier in blauw en wit, waarvan met haarlijnscheuren en randschade.

    A lot of 13 plates in Japanese Imari porcelain (including dragon decoration), four in blue and white, some with hairline cracks and edge damage.
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #312
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    ‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".

    'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".
    Dim. 43/54 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00