#9Een 19e eeuws massief eikenhouten ladenkastje.
#388Oud Boeddhabeeld van metaal.
Old Buddha statue made of metal.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 250 / 350 -
#6Rustieke salontafel met smeedijzer onderstel en massief houten blad.
Rustic coffee table with wrought iron base and solid wood top.No longer availableDim. Hoogte 54, Ø 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Een blauwe aardewerken kom met decor van vissen.
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#299Een antieke eiken cafétafel met één lade. Schade van de kat aan één poot.
#407KullmannEen set van 2 Hollywood Regency tafellampen, gemerkt Kullmann, plexiglas en messing.
A set of 2 Hollywood Regency table lamps, marked Kullmann, plexiglass and brass.No longer availableDim. h 49 cm (voet)Estimate: € 200 / 300 -
#298Porceleyne FlesEen bolvaas in Delfts blauw, gemerkt De Porceleyne Fles.
A spherical vase in Delft blue, marked De Porceleyne Fles.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#300Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.
#47Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal, roodbruin gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.
A vase made of cut crystal, colored red-brown throughout. Marked at the bottom and with a label.No longer availableDim. Hoogte 30, Ø 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#230Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.
A porcelain figurine of a lady, marked Volkstedt-Rudolstadt, dating from the period 1915 - 1934.No longer availableDim. h 22.5 cmEstimate: € 100 / 150