Other lots in this auction
-
#21Leopold Van Esbroeck
“Reizend gezin.” Beeld van terracotta. Zwaar hersteld. Gemonogrammeerd.
“Famille en voyage”. Une statue en terre cuite. A été restaurée. porte un monogramme.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 41 cmEstimate: € 80/120 -
#14
Een lot van twee oude camera’s en een fototoestel in lederen etuis. Resp. Nito, Kodak en Agfa.
Deux anciens caméras et un appareil à photographies dans leurs étuis en cuir. Respectivement Nito, Kodak et Agfa.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/40 -
#18
Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.
Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 36,5 cm h: 56 cmEstimate: € 60/100 -
#241Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 43 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#176
Een lange kleurloos glazen cilindervaas en een rode bolle vaas met lange hals.
Un long vase cylindrique en verre incolore et un vase rond rouge à long col.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 80 & 67 cmEstimate: € 40/50 -
#29
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/30 -
#144
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#76J. Loridon
“Jonge vrouw aan het water met verschijning van een fee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Jeune femme au bord de l'eau avec l'apparence d'une fée . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 72 x 47 cmEstimate: € 60/100 -
#195
“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 10/15 -
#86
“Het laatste avondmaal”. Een geperst messingen reliëf in kader.
La dernière Cène. Relief en laiton pressé dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 47 (kader)Estimate: € 35/40 -
#140
Een paar gegoten en vergulde metalen reliëfplaquettes met voorstellingen uit het leven van Christus.
Une paire de plaques en relief en régule moulées et doresé (?) Représentant la vie du Christ.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 22 x 17 cmEstimate: € 30/50 -
#248
“Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.
“Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 24 cmEstimate: € 80/100