#97Een gedreven koperen plaquette met voorstelling van Sint-Maarten. Gesigneerd Mécan.
#29Een lot van zes keukenpotten van Vlaams aardewerk. Verschillende deksels beschadigd.
#168Jaak Gorus“Zittende man”. Ets. Gesigneerd en artiestenproef.
Homme assis. Eau-forte. Signée et épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128Een Chinees porseleinen gemberpot. (deksel manco).
Pot à gingembre en porcelaine de Chine (couvercle manque).No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#269Erika Chaffart“Wezen”. Tekening. Gesigneerd.
“Créature”. Dessin. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#58Een gravure naar Linnig en een reproductie.
#261Een verzilverd metalen dienblad.
#98Een antiek Chinees metalen dienblad met diverse voorstellingen.
#63Een recente vaas van Cantonporselein.
#225Jean G. Beernaert“De De Keyserlei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
De De Keyserlei. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 48,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60