#21Een cocktailshaker van glas en metaal en een geborsteld metalen sodafles.
#248“Antiekwinkeltje”. Ingekaderd naaldwerk. Kopenhagen.
#121J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#94Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Beschadiging onderaan.
#243S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
#216Capitte“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#214Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
#283“Christus aan het kruis”. Een litho op papier naar Albert Servaes
Le Christ en croix . Litho sur papier d’après Albert Servaes.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -