Other lots in this auction
-
#113“Etudes pour violon”, gemengde techniek op papier, Gesigneerd.
« Etudes pour violon », techniques mixtes sur papier, signées.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#1Marino De Vos“Akkerlandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Schilfering van de verf.
“Farmlandscape.” Oil on canvas. Signed. Flaking of the paint.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#89TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
An icon following the Greek tradition. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38“Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.
“Seul et vrai moyen d'anéantir la médiance”. A cartoon after Tevel.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#114Een gobelin met Middeleeuws tafereel in massief eiken kader.
A tapestry with a Medieval scene in a solid oak frame.No longer availableOnline onlyDim. 122 x 107cmEstimate: € 20 / 40 -
#55Steve Hase“Zicht te Geneve.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1961.
“Sight at Geneva.” Mixed media on paper. Signed. Dated 1961.No longer availableOnline onlyDim. 78 x 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#199Imma de Sauvage“Abstract”. Een zeefdruk op papier, e.d.a. onderaan buiten de plaat gesigneerd met opschrift, gedateerd 1955.
"Abstract". A screenprint on paper. Signed with inscription at the bottom outside the image, dated 1955.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 32cmEstimate: € 25 / 50 -
#56‘Zicht op fabrieksgaanderijen’, ets van Pascale Cristallo gedateerd 1982 in zwart metalen kader.
'View of factory galleries', etching by Pascale Cristallo dated 1982 in black metal frame.No longer availableOnline onlyDim. h 28 x b 48 cmEstimate: € 10 / 20 -
#161“Honden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
”Chiens”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#11Rudi de VosPeriod: °1944“De Rupel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"The River Rupel". Oil paint on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#35Albert Beeldens“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
“Flower still life in a flowerpot.” Oil paint on panel. Signed. Dated 1936.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Jehanne Dinjeart“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50 / 80

