Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.

Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.

Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.
Online only
Dim. h: 11 cm
SKU: 2211210127.
Auction day: 22 November 2021 22:00
Catalogue #127
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #253

    Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).

    Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #83
    Piet Verhaert
    Period: 1852 - 1908

    “Herinnering aan Zeeland”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    Mémoire de Zélande. Une eau-forte. Signée à l'intérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #144
    Emile Van Damme - Sylva
    Period: 1853 - 1935

    “Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.

    “Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #292
    Kunimaro

    “Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.

    Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #223

    “Chinees carnaval”. Naaldwerk op zijde.

    Carnaval chinois. Broderie sur soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #179

    “Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.

    Composition avec des roses. Une lithographie d'après une oeuvre de Raoul Dufy.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 56 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #268
    Anne Courjaret
    Period: °1939

    “Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Composition”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29,5 x 39,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #210

    Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.

    Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #184

    “Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.

    Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 - 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #178
    H. J. Martin

    “Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153

    Een paar meisjesportretten, potlood op papier. In verzilverd koperen kadertjes, versierd met strikken.

    Une paire de portraits de jeunes filles, crayon sur papier. Dans des cadres en cuivre argenté, décorés de nœuds.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 9 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #274
    Jan Cels

    “Veenlandschap”. Olieverf op doek (achter glas). Gesigneerd.

    Paysage de fagne . Huile sur toile (sous verre). Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online Only verkoop van 22 November 2021

Op Maandag 22 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday November 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

22 November 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More