Other lots by Capodimonte
-
#278Capodimonte
“Meisje en jongen aan een boom”. Twee groepjes van monochroom wit biscuit. Gemerkt.
“Fille et garçon sous un arbre”. Deux groupes en biscuit monochrome blanc. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#288Capodimonte
“De vagebond en de studente”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.
“Le vagabond et l’étudiante”. Groupe en biscuit polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#57
Een gevarieerd lot porselein en biscuit, bestaande uit kleine jardinières, groepjes en vaasjes. We voegen er een aardewerken kroes aan toe.
Lot varié de porcelaines et de biscuit comprenant des petites jardinières, des groupes et des vases et une chope à bière.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#103
Biscuit groep met een mandje. Onderaan genummerd.
Groupe en biscuit avec corbeille. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#111
H. Familie van biscuit en Brussels porselein. We voegen er een wijwatervat in de vorm van een engel in meerkleurig biscuit aan toe.
Sainte Famille en biscuit et porcelaine de Bruxelles. Nous ajoutons un bénitier en forme d’ange en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#402
Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.
Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#503
“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
“Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#693
Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een priester en twee misdienaartjes, een vogeltje op een tak, twee romantische personages en twee figuren met Venetiaanse maskers. Grotendeels gemerkt Capodimonte.
Lot de porcelaines et de biscuits comprenant un prêtre et deux acolytes, un oiseaux sur une branche, deux personnages romantiques et deux personnages aux masques vénitiens. La plupart marquée Capodimonte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#453
“Hansje & Grietje”. &”Putto met vlinder”. Twee groepjes van meerkleurig porselein, waarvan het eerste gemerkt ‘Capodimonte’.
“Jeannot et Margot” et “Putto au papillon”. Deux petits groupes en porcelaine polychrome dont le premier est marqué Capodimonte.No longer availableEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#398Val St. Lambert
Een kristallen lampenvoet en een vaasje respectievelijk blauw en roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal et un vase colorés respectivement bleu et rose dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300/400 -
#515TIntin en Babar Mickey Mousse
Een lot van 12 verschillende eau de toilettes voor kinderen van verschillende merken vaporisators e.a.
Lot de 12 différentes eaux de toilettes pour enfants. Différentes marques, vaporisateurs etc.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#431
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#559Romain De Saegher
“De Emmausgangers”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Les Compagnons d’Emmaüs”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 160/180 -
#6
Twaalf glazen van gerookt glas met een verzilverd decor van dieren in precolumbiaanse stijl en een meander onder de rand.
Douze verres en verre fumé à décor argenté d’animaux de style précolombien et d’un méandre sous le bord.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#637
“Reiziger”. Japanse okimono van massief geëtst ivoor. Onderaan gemerkt.
“Voyageur”. Okimono en ivoire massif gravé. Travail japonais. Marque sous la base.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 320/380 -
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120/150 -
#308
Twee verschillende vazen van kleurloos en blauw geslepen Boheems kristal.
Deux vases divers en cristal de Bohème incolore et bleu.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#311
Een lot koper en brons, bestaande uit een wisseltrofee van een schuttersgilde, een kruis, een Chinese draak, een slang en twee beeldjes.
Lot de cuivres et de bronzes comprenant un trophée des tireurs, un crucifix, un dragon chinois, un serpent et deux statuettes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#598Val St. Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 20/25 -
#177
Vier diverse karaffen van kleurloos, geslepen kristal, waarvan één met een handvat en één met een verzilverd metalen label “Whiskey” en gemerkt van Saint-Louis. Alle met hun geslepen stop.
Quatre carafes différentes en cristal taillé incolore dont une à anse et une à la plaquette “Whiskey” en métal argenté et avec la marque de Saint-Louis. Chaque pièce avec son bouchon taillé.No longer availableEstimate: € 100/150