#447Een oosterse schaal met pauwen-decor in hoofdzakelijk groen en roodtinten. Een haarlijnscheur in de glazuur centraal in de schaal.
An oriental dish with a peacock decoration in mainly green and red tones. A hairline crack in the glaze in the center of the bowl.No longer availableDim. h 9.5 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#374‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
#401Een groep van 7 stuks recent Cantonnees decor schalen , kommen en dekselvaasjes . Onderaan gemerkt .
group of 7 recent Cantonese decor bowls, bowls and vases with lids. Marked at the bottom.No longer availableDim. h: 14 cm Ø 36 en 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#607Klara SeverEen keramisch gesculpteerd beeld van een vrouw in lang gewaad met twee kinderen aan de hand. Op houten voet.
A ceramic sculpture of a woman in a long robe with two children on her hands. On wooden base.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 50 / 80 -
#35Een massief houten schommelstoel.
A solid wood rocking chair.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 60 / 80 -
#385Een grote, platte dekselpot in cloisonne met een veelkleurig floraal decor.
#588Een modern wit glazen vaas met 4 verdiepen in cilindrische vorm.
A modern white glass vase with 4 floors in cylindrical shape.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 60 / 80 -
#659Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
#424Rémy Cornelissen“Don Quichot” Litho, genummerd 21/50. Gesigneerd buiten de plaat.
“Don Quixote” Lithograph, numbered 21/50. Signed outside the plate.No longer availableDim. 75 x 54 cmEstimate: € 40 / 50