#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#181Delvaux, BruxellesEen handtas van donkerbruin leder, model ‘Calicot’. Met certificaat.
Un sac à main en cuir marron foncé, modèle 'Calicot'. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 400 / 440 -
#377Een gesculpteerd houten handvat met twee personages.
Un manche en bois sculpté avec deux personnages.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#170Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct. EVVS1.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,60 ct. EVVS1.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#143Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300 / 500 -
#302F. Voisin“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x30 cmEstimate: € 120 / 200 -
Un lot de vieux jouets, composé d'un camion, d'une cuisinière, d'une tirelire, d'un grille-pain et d'un saxophone.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#291Een opengewerkt verzilverd metalen vaasje. Tijdperk art nouveau.
#544Een Chinees meubeltje met twaalf kleine laden.
#182Esser“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#189Een Luikse staande klok in eikenhouten kast. Vernieuwd uurwerk.
#472“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Vue de la ville. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 180 / 240