No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#123Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline only -
#128Een armstoel met uitgestoken motieven en gedraaide spijltjes in de rug. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté aux montants tournés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 100 cmEstimate: € 80 / 100 -
#118Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#120Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
#125Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyDim. 200 x 100 x 27 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#115Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 78 cm -
#116Een klein rond eikenhouten salontafeltje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 60 cm
No longer availableOnline onlyDim. 57 x 64 & 47 x 62 cm -
#18RasteliEen paar bolle geribde vaasjes/kandelaars van kleurloos Italiaans glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#68Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm -
#78Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#151Een halsketting met zes rijen verschillende witte ruwe zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#46Märklin 4161 & 4253Drie personenrijtuigen van de Franse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#131Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 50