Similar lots by type
-
#116
Een klein rond eikenhouten salontafeltje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 60 cm -
#122
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cm -
#118
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#113
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cm -
#120
Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline only -
#115
Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 78 cm -
#125
Een brede lage eikenhouten boekenkast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 200 x 100 x 27 cm -
#123
Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#128
Een armstoel met uitgestoken motieven en gedraaide spijltjes in de rug. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté aux montants tournés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#155
Een lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, oorbellen en broches. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 69.00 €Estimate: € 30/50 -
#65
Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 40/50 -
#12
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 48,5 cmEstimate: € 200/240 -
#86Jef Van Grieken
“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#157
Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. l: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#69
Een houten etui met twee paar stalen eetstokjes met leggers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 11 x 27 cm -
#54Märklin 4000 & 4040
Een lot van vijf metalen personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#158
Een halssnoer met bijpassende armband we voegen er nog vijf verschillende fantasie armbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#59Boch Frères Keramis
Een kannetje en een vaasje van bruin en grijs aardewerk, versierd met reliëfdecors en zilverver. Het kannetje onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 6 & 11 cm -
#132
Twee verschillende halssnoeren van agaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 40 en 34 cmEstimate: € 40/80 -
#63
Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#150
Drie verschillende halssnoeren van zilver één bezet met parels en één bezet met lapis lazulie en bijpassende ring.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Estimate: € 60/100