#176Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
#92Louis Charles CrespinPeriod: 1892 - 1953“Salut Pontifical”, een aquarel, gesigneerd vooraan en getiteld achteraan.
"Salut Pontifical", a watercolor, signed in the front and titled on the back.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#537Een in de massa rood gekleurde schaal van Murano glas.
A red colored Murano glass bowl.No longer availableDim. h 16, Ø 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#597Een Afrikaanse houtgesculpteerde voorraadpot met salamanders in het decor.
An African wood sculpted storage jar with salamanders in the design.No longer availableDim. h 43 x Ø 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24“De Lectuur”. Kleurenreproductie.
"The Reading". Color reproduction.No longer availableDim. 72 x 53.5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#248“G Thomas editeur Paris rue N D des Champs”, een antiek wereldbolletje op voet, laat 19e eeuws. Lichte schade.
"G Thomas publisher Paris rue N D des champs", an antique small globe on base, late 19th century. Minor damage.No longer availableDim. h 21 x Ø 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329Een victoriaans Staffordshire beeld van een Schot met muziekinstrumenten.
A vintage design round glass coffee table with chrome-plated 3-legged base. In the style of Milo Baughman.No longer availableDim. 44,5 x Ø 105 cmEstimate: € 100 / 150