• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.
De Coene

An art-deco library cabinet, model Voltaire, manufactured by De Coene in Kortrijk. 4 doors.
Dim. 160 x 210 x 43 cm
SKU: 2511250149.
Categories: Design/vintage, Hout, Meubel, XXe eeuw.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #149
Estimate: € 800 / 1200

  • #385

    Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.

    A carved wooden armchair with tapestry upholstery.
    Dim. 114 x 67 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #501

    Een Chinees porseleinen gemberpot, gedecoreerd met motieven van bloeiende bloemen en een vogel.

    A Chinese porcelain ginger jar decorated with motifs of blooming flowers and a bird.
    Dim. h 23 x Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #399

    Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.

    A mirror in a gilded frame, marked DeKnudt.
    Dim. 98 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #600
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526
    Castelli

    Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.

    A vintage Castelli waiting bench for 4 people.
    Dim. 76 x 205 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Een grote massief eikenhouten kloostertafel.

    A large solid oak monastery table.
    Dim. 80 x 245 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #115
    Skovby

    Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.

    A round design table, Skovby, model SM32-K, extendable.
    Dim. h 74 x Ø 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #448
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #590
    Mobitec

    Dim. H 81, B 58, D 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #486
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.

    A square vintage coffee table, brass, glass, and plexiglass, marked Pierre Vandel.
    Dim. 50 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene.
    Dim. 141 x 154 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #503

    Kom met deksel in Chinees porselein, stijl Qianjiang, 19e/20e eeuw.

    Container with lid in Chinese porcelain, Qianjiang style, 19th/20th century.
    Dim. h 11 x Ø 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.

    A cherry wood display cabinet with 4 doors.
    Dim. 213 x 123 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #466
    Cruccianelli

    Een vintage accordeon van het merk Cruccianelli in zijn originele koffer, 1 knop manco.

    A vintage accordion by the brand Cruccianelli in its original case, 1 missing button.
    Dim. H 44, B 50, D 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #446
    Luceplan, Paolo Rizzatto

    Dim. h 28 x Ø 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #458

    Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.

    A vintage Seguso Murano lamp, wrought iron with blown glass.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een salontafel uit fruithout, 4 uitschuifbare bladen met marmeren inlegblad.

    A fruit wood coffee table with 4 extendable trays and marble inlay.
    Dim. 46 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #153

    Een 18e eeuwse houten Madonna met kind, resten van polychromie.

    An 18th-century wooden Madonna with child, traces of polychromy.
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #176
    Skovby

    Een design tafel, Skovby, model SM101-K, verlengbaar.

    A design table, Skovby, model SM101-K, extendable.
    Dim. 74 x 180 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476
    Pierre Vandel
    Period: 1970

    Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.

    Dim. 40 x 128 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #584

    Een lot van 4 Chinese beeldjes, 3 spekstenen figuren en een quartz buffel op houten sokkeltje.

    A lot of 4 Chinese figurines, 3 soapstone figures, and a quartz buffalo on a wooden base.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #106

    Een set van 2 clubzetels, gesculpteerd hout en roze fluwelen bekleding.

    A set of 2 club armchairs, sculpted wood with pink velvet upholstery.
    Dim. 75 x 90 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #530

    Een zilveren zakhorloge, Duitse keuren, werkend.

    A silver pocket watch, German hallmarks, in working condition.
    Dim. Ø 4.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #72

    ‘Zittend naakt met bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend.

    'Seated nude with flower vase', oil on canvas. Signed.
    Dim. 90/70 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #412
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #141

    Een gepolychromeerd houten beeld van de jonge Jezus met kruis op een bol met draak.

    A polychrome wooden statue of the young Jesus with a cross on a globe with a dragon.
    Dim. h 94 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #571

    Een lot bestaande uit messing: een paar kandelaars gedragen door engeltjes, een menorah, een kleine scheepslamp, een samovar, een toogbel, een vogeltje, een plaquette van Antwerpen, een olielamp, een flessenopener met heraldische leeuw. Evenals een tinnen schotel en een zakmes.

    A lot consisting of: a pair of candle holders carried by angels, a menorah, a small ship lamp, a samovar, a bar bell, a fig bud, a plaque of Antwerp, an oil lamp, a bottle opener with heraldic lion. As well as a pewter dish and a pocket knife.
    Estimate: € 60 / 100
  • #397

    Een paar blauw-witte Chinees porseleinen cachepots met bloemdecor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain cachepots with floral decoration.
    Dim. h 20, Ø 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #577

    Een oude viool in koffer. Met label ‘Compagnon’.

    An old violin in a case. With label 'Compagnon'.
    Dim. Lengte 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #238
    Capo di Monte

    Een lot van 6 beeldjes in meerkleurig porselein, gemerkt Capodimonte.

    A lot of 6 figurines in multicolored porcelain, marked Capodimonte.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #272

    ‘Kerkinterieur’, een aquarel in gedempte tonen. Onleesbaar getekend.

    'Church Interior', a watercolor in muted tones. Indistinctly signed.
    Dim. 53/33 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00