Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Art Deco glaspasta hanglamp met 1 coupe, 3 blakers, gesigneerd Muller Frères.
Muller Frères

Een Art Deco glaspasta hanglamp met 1 coupe, 3 blakers, gesigneerd Muller Frères.

An Art Deco glass paste hanging lamp with 1 bowl, 3 sconces, signed Muller Frères.
Dim. h 60, Ø 33 cm
SKU: 2708240564.
Categories: Glas, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #594
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #609

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #595
    Holm Sorensen

    Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 4 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #105

    Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.

    A Venetian glass chandelier with 8 light points.
    No longer available
    Dim. 95 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #591
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #235

    Een Engelse Georgian mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 vitrinedeuren, 4 laden en 4 deuren.

    An English Georgian mahogany breakfront bookcase in 2 parts with 4 glazed doors, 4 drawers, and 4 doors.
    No longer available
    Dim. 200x45x205 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900

Other lots in this auction

  • #230

    Een halssnoer met grote Barokke parels. L: 22 cm.

    A necklace with large Baroque pearls. L: 22 cm.
    No longer available
    Dim. H. 18 & 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #94
    Floris Jespers
    Period: 1889 - 1965

    ‘Zonder titel’, een ets op papier, getekend binnen en buiten de plaat en genummerd 8/100. Door Floris Jespers.

    ‘Untitled’, an etching on paper, signed within and outside the plate and numbered 8/100. By Floris Jespers.
    No longer available
    Dim. 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #17

    Een Engels mahoniehouten schrijfkistje, lederen schrijfmat met accenten in goudverf en monogram op een parelmoeren plaatje. Sleuteltje ontbreekt.

    An English mahogany writing box, leather writing surface with gold-painted accents and monogram on a mother-of-pearl plaque. Key is missing.
    No longer available
    Dim. 12.5 x 30 x 22.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Een massief eikenhouten buffetkast met opzet, spiegeldeur met centrale ovalen spiegel en gesculpteerde delen. Vroeg 20ste eeuws.

    A solid oak sideboard with superstructure, mirrored door with central oval mirror and sculpted elements. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 250 x 126 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #419

    “Tsaar te paard”, een schilderij, olieverf op paneel, gemonogrameerd TM en gedateerd 11-42.

    "Tsar on Horseback", a painting, oil on panel, monogrammed TM and dated 11-42.
    No longer available
    Dim. 43 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #10

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een camee en vier fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold pendant set with a cameo and four fine pearls.
    No longer available
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #161

    “Maria met kind”. Een 16e eeuws uit kalksteen gesculpteerd huisaltaar met beeldje.

    "Maria with child". A 16th-century carved limestone house altar with statue.
    No longer available
    Dim. 8 x 19 x 10 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #731

    Een meerkleurig kristallen vaas met geometrisch decor.

    A multi-colored crystal vase with geometric decoration.
    No longer available
    Dim. 20,5 x Ø 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #307
    J.S. Meuwsen

    Een vintage zwart vilten Top Hat in originele doos. Binnenin gemerkt J.S. Meuwsen, Hofleverancier. Vroeg 20e eeuw.

    A vintage black felt Top Hat in original box. Marked inside J.S. Meuwsen, Court Supplier. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 24 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #401

    Een vintage porseleinen beeld van 2 flamingo’s, Tay, Italy.

    A vintage porcelain sculpture of 2 flamingos, Tay, Italy.
    No longer available
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    Een lithografie op papier, gemonogrammeerd ‘GP’ en genummerd 7/8.

    A lithograph on paper, monogrammed 'GP' and numbered 7/8.
    No longer available
    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479
    Harry

    “Dancing Lady”, een vintage schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd ‘Harry’. Medio jaren 60.

    "Dancing Lady", a vintage painting, oil on panel, signed 'Harry'. From the mid-1960s.
    No longer available
    Dim. 122 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More