Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.
Ros

Een art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.

An Art Deco chandelier, wrought iron and pressed glass. The glass is marked Ros.
Dim. h 89 x Ø 37 cm
SKU: 2608250175.
Categories: curiosa, Design/vintage, Verlichting, XXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #175
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    “Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.

    "Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.
    No longer available
    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #475

    ‘Pop Art’. Een gepersonaliseerde neon-verlichting voor wandbevestiging, in vier delen. Met bekabeling en ballast.

    'Pop Art'. A personalized neon wall light, in four parts. With wiring and ballast.
    No longer available
    Dim. 55/120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Een 18 kt geelgouden horloge met lederen, gedragen polsband. In originele etui en met inscritie 25 jaar dienst achteraan.

    An 18kt yellow gold watch with a worn leather wristband. In original case with inscription of 25 years of service on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473

    ‘Antwaarpe, mijn koeke (coke) stad’. Een gepersonaliseerde neonverlichting in twee delen. Met beugels voor boven en ondermontage. Met ballast.

    'Antwerp, my sweet city'. A personalized neon lighting in two parts. With brackets for top and bottom mounting. With ballast.
    No longer available
    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    No longer available
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #214

    Een vierkante sac-à-perles luchter van koper en kristal met bovenin een spiegel.

    A square sac-à-perles chandelier of copper and crystal with a mirror on top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 35, 45/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #102
    Anita Claassens

    ‘De tempelsleutel’, olieverf op doek. Getekend; Anita Claassens. Toegevoegd een boek over het oeuvre van de kunstenares. Lichte vochtverkleuring aan de passe-partout links onderaan.

    'The temple key', oil on canvas. Signed; Anita Claassens. Included is a book about the artist's oeuvre. Slight humidity discolouration at the left corner of the passe-partout.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #508
    Goebel

    Een lot van vier Hummeltjes. 58/0, 57/0, 63/0 en 20. Toegevoegd een ongemerkt beeldje in de stijl van Goebel.

    A lot of four Hummel figurines. 58/0, 57/0, 63/0, and 20. Also included is an unmarked figurine in the style of Goebel.
    No longer available
    Dim. Hoogte 8-11 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #218
    Simon & Halbig

    Een antieke pop met bewegende ogen, gemerkt Germany Simon & Halbig #4. Biscuit hoofdje met echt haar. In goede staat. Toegevoegd een doosje met kledij. Circa 1900.

    An antique doll with moving eyes, marked Germany Simon & Halbig #4. Biscuit head with real hair. In good condition. Comes with a box of clothing. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #311

    “Moeder Gods Kazanskaya”. Russische icoon met messingen riza. XIXde eeuw.

    "Mother of God". Russian icon with brass oklad. 19th century.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #603

    Een handgeknoopte Perzische loper. 82/280 cm.

    A hand-knotted Persian runner. 82/280 cm.
    No longer available
    Dim. 82/280 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #345
    Christofle France

    Een lot van vijf verzilverde voorwerpen, gemerkt Christofle. Een schoteltje, twee lepeltjes en een peper-en zoutstel.

    A lot of five silver-plated items, marked Christofle. Includes a saucer, two spoons, and a salt and pepper set.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #457

    Een keramische beeld van broeder Isidoor.

    A ceramic sculpture of Brother Isidore.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #586

    Een paar armstoelen in Lodewijk XVI stijl, met bruine fluwelen bekleding.

    A set of two armchairs in Louis XVI style, with brown velvet upholstery.
    No longer available
    Dim. H 93, B 60, D 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #101

    Een bronzen beeldje van een monnik met een kruisbeeld. Gemonteerd op een groen marmeren voetje. Niet getekend.

    A bronze statue of a monk with a crucifix. Mounted on a green marble base. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 34, B 15, D 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #536

    Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met blauw en wit decor. Met fo-honden bovenaan.

    A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration. Featuring foo dogs at the top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14
    Louis Derijks
    Period: 1929-2020

    ‘Paris’, een zomers sfeerbeeld in een park. Studie in aquarel, getekend Louis Derijks, 1953.

    ‘Paris’, a summer atmosphere in a park. Watercolor study, signed Louis Derijks, 1953.
    No longer available
    Dim. 22/30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #313

    Een set van 50 postkaarten van augustus 1912, Conscience’s jubelfeesten. Volledige reeks van 50.

    A set of 50 postcards from August 1912, Conscience's jubilee celebrations. Complete series of 50.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More