#251Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas met bordeaux accenten. Onderaan signatuur.
Place a bid ›Dim. h 22,5 cm -
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#353Val Saint Lambert
Een lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
#41
“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.
#172Anne Rutten
“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954
“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
#368
Een grote vintage groen geglazuurd aardewerken vaas.
#14
“Hawking - The Fatal Stoop”. Engelse kleurenprent. Reeve naar F.G. Turner.
#140
Een 18 karaats geelgouden halssnoer in de vorm van bolletjes.
#95
Een uit brons vergulde Napoleon III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
#384
Place a bid ›Dim. 18 x 15 cm